• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King Hauler Toplama süreci
(19-03-2013, Saat: 19:59)captain_musty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pendal geldiyse başka bişeye gerek yok sanırım. Mehmet abinin dediği gibi ameliyat olmuş tamiya. çok da güzel olmuş. Hem Fatihin hem sizin emeğinize sağlık diyelim.

Herkezden olumlu yanıt gelmesi beni iyiden iyiye mutlu etmekte. Görüşleriniz için teşekkürler

Evet arkadaşlar beklediğim çekici ve dorse için sipariş etmiş olduğum wifi aydınlatma ünitemiz hızlı bir şekilde elimize ulaşmıştır. Beğeninize sunulur.

Saygılar

[Resim: IMG_0565_zps6e0c6412.jpg]
[Resim: IMG_0566_zps3061892e.jpg]

Kutulu olan Dorse için yapılmış kendinden 4 adet 1.5 volt luk pil beslemeli wifi alıcı.

[Resim: IMG_0567_zps3ef5cd27.jpg]
[Resim: IMG_0568_zpse4672779.jpg]

Detayları ilerleyen zamanlarda beğeninize sunacağım.

Tamiya Cascadia 6*4

Tamiya Scania R730 Topline 4*4

TAMIYA / 1:14 40ft. Container Semi Trailer

Walkera QR X350 
Arkadaşlar,

Hazıra dağ dayanmaz biraz el emeği yapalım dedim ve araç için ön tampon çalışması yaptım henüz macun ve ince detaylar mevcut değil fakat ilk oluşumu beğeninize sunmak istedim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar

[Resim: IMG_0581_zpsb3ce10d3.jpg]
[Resim: IMG_0582_zps77e0af85.jpg]
[Resim: IMG_0584_zps92a7bebc.jpg]
[Resim: IMG_0585_zpsd4c1918a.jpg]
[Resim: IMG_0583_zpsf599d02f.jpg]
[Resim: IMG_0587_zps76fd9f99.jpg]
[Resim: IMG_0586_zps440d794b.jpg]
[Resim: IMG_0588_zpsa1b79d60.jpg]
[Resim: IMG_0589_zps8f25c361.jpg]
[Resim: IMG_0590_zpse569b003.jpg]

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 
Eline sağlık Onur güzel olmuş ama bence biraz daha içeri doğru girerse daha iyi olur tampon çok çıkıntı kalmış gibi şuan tabi sana kalmışSmile wifi sistemini merakla bekliyorum takipteyimSmile
Onur bu tarz yerıne metal tampon kullansan dıyorum cunku bu uygulamayı hep arka camurluklara yapıyorlar. Onlere ıse metal takıyorlar benım gordugum. Onde metal koruma tamponun olmasının sebebi hanı carptıgımı yamulturum Big Grin anlamına gelıyor
ben onura bi tampon yapcam o yapsın tam aklına yatacak şekle getirsin gerisini ben halledecem tabi kendide isterse
Selam Onur
Güzel iscilik okanin dedigi gibi Ince bakir levha cok daha saglam olur kanisindayim.Fakat Gördügüm kadariyla siz görüntü olarak modelcilige biraz daha önem veriyorsunuz.Bu acidan plastik kullanimida uygulamak sorun degil sizin modellerinizde.
Bu arada Elektronik sistemi bende merak ettim
Selamlar
(24-03-2013, Saat: 13:53)Rua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık Onur güzel olmuş ama bence biraz daha içeri doğru girerse daha iyi olur tampon çok çıkıntı kalmış gibi şuan tabi sana kalmışSmile wifi sistemini merakla bekliyorum takipteyimSmile
Öncelikle teşekkürler. Haklısın çıkıntılı oldu fakat ilk çizimimde derinliği 1cm belirlemiştim. sonrasında aman büyük olsun oynarız üzerinde mantığı ile 2cm e çıkardım. kısmetse birazdaha oynama ile belki güzel birşey çıkarırım ortaya tespitin çok doğru.Smile wifi sistemi gelince mfc den farklı olduğundan bir yandan ledlerin kablo sistemini değiştiriyorum ve mfc yi kullanıcakmıyım yoksa servonout smx gelecekmi onu beklemedeyim.

(24-03-2013, Saat: 14:05)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Onur bu tarz yerıne metal tampon kullansan dıyorum cunku bu uygulamayı hep arka camurluklara yapıyorlar. Onlere ıse metal takıyorlar benım gordugum. Onde metal koruma tamponun olmasının sebebi hanı carptıgımı yamulturum Big Grin anlamına gelıyor
Okanım çok haklısın metal olanlarda gözüm var Smile fakat malum şuanki imkanlarım buna elverişli oldu ve bi deneme yaptım. aslında örnek aldığım bir araç var fakat örnek aldığım vatandaş kadar yapmak biraz uzun iş ve içinden çıkabilirmiyim bilmiyorum. kısmet işte eğer sizlerde destek verirseniz olur gibi geliyor. video ekte

(24-03-2013, Saat: 14:08)beyinci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben onura bi tampon yapcam o yapsın tam aklına yatacak şekle getirsin gerisini ben halledecem tabi kendide isterse

Düşüncen için teşekkürr ederim kardeşim.

(24-03-2013, Saat: 22:13)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Onur
Güzel iscilik okanin dedigi gibi Ince bakir levha cok daha saglam olur kanisindayim.Fakat Gördügüm kadariyla siz görüntü olarak modelcilige biraz daha önem veriyorsunuz.Bu acidan plastik kullanimida uygulamak sorun degil sizin modellerinizde.
Bu arada Elektronik sistemi bende merak ettim
Selamlar
Mehmet abi okana yaptığım yorumdada biraz bahsettim seninde tespitin doğru Smile biraz görsellik. ekteki videoyu belki daha önceden izlemişsinizdir orda dikkatimi çekti ve denemek istedim. lakin demir olması iadealim dir. onuda yapmayı planlıyorum. elektronik sistem aslında hoş olacak inşallah biraz daha vakit ayırabilirsem bir video çekip sistem ile alakalı çalışma prensibinden bahsedeceğim.

Saygılar

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 
bende wedıconun amerikanları ıcın olan 2mm luk aluden olan tamponu var senınkınden bıraz kucuk kalır gıbıme gelıyor ama ıstersen verebılırım. tamponun genıslıgı 16 cm. tamponu ornek alarak elınden gelen arkadaşlar büyügünü yapıp sana verebılırler.
merhaba kardeşim ilk denemeye göre gayet güzel olmuş eline sağlık ana kalıp çıkmış macun ve zımpara ile daha güzel olacağına eminim.kolay gelsin şimdiden
SmileÇALIŞKAN GARAGESmile

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224
Tamiya mercedes actros 6*4

(25-03-2013, Saat: 00:26)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bende wedıconun amerikanları ıcın olan 2mm luk aluden olan tamponu var senınkınden bıraz kucuk kalır gıbıme gelıyor ama ıstersen verebılırım. tamponun genıslıgı 16 cm. tamponu ornek alarak elınden gelen arkadaşlar büyügünü yapıp sana verebılırler.
Olabilir Okanım sana uğrayacağım zaten bi görüp değerlendirim. Teşekkürler

(25-03-2013, Saat: 00:47)aksaraylı68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba kardeşim ilk denemeye göre gayet güzel olmuş eline sağlık ana kalıp çıkmış macun ve zımpara ile daha güzel olacağına eminim.kolay gelsin şimdiden
Kardeşim ufak bir deneme yaptık teşekkür ederim. bu fikirlerde seninde payını unutamam benim için paylaşımda bulundun fikir edindim sayende. Sağolasın

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  6x4 El yapımı King Hauler canerguler 24 21,099 28-01-2015, Saat: 00:23
Son Yorum: enes
  tamiya king hauler AĞIR ABİ :) aksaraylı68 26 36,090 25-01-2015, Saat: 16:39
Son Yorum: Lüks ErzincanLı
  yeni aracım king hauler artık Mavi boncuk aksaraylı68 15 19,216 21-01-2015, Saat: 01:40
Son Yorum: enes
  tamiya 1/14 king hauler Hades_5 16 19,206 24-03-2014, Saat: 00:32
Son Yorum: tufan.oguz
  6x4 Full Metal El Yapımı KING HAULER silverado 146 144,395 29-09-2013, Saat: 22:36
Son Yorum: baha1981

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi