• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
King Hauler Toplama süreci
Arkadaşlar King Hauler çekicimin toplama sürecini sizlerle paylaşmak istedim. Yorumlarınız önerileriniz benim için çok önemli saygılar. Reimleri aşağıdaki linkden görebilirsiniz.

http://www.flickr.com/photos/87221862@N0...hotostream

Tamiya Cascadia 6*4

Tamiya Scania R730 Topline 4*4

TAMIYA / 1:14 40ft. Container Semi Trailer

Walkera QR X350 
Scaniadanda biliyorum güzel boyama işi cıkartmışsın, fakat detaylı fotoları eklersen daha kolay goruruz. Albumde bulmak zor olabılıyor
merhaba bikaç resimdensonra başka bir araca geçiyor resimler tek tek bu sayfaya eklerseniz daha iyi olur
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Birde bu king hauler Peterbilt mi Kenworth mu amerikalılar bunu markalaştırtıyor. Aracları daha orjinal olsun dıye. Senınkının markası nedir ?
Malesefki bu bizim bildiğimiz Tamiya 1/14 ama güzel makina Full rulman lı montaj yaptım şanzuma difransiyeller ön tekerlekler. fakat daha çok işim var onunla el yapımı boynuzunun boyanması tavan spoiler inin boyanması ve içinde birkaç değişiklik yapmayı planlıyorum. Malumki orjinalinde geri vites ışığı bulunmamakta onuda uygulayacağım. Hatta şaseyi 12 cm daha uzatıp kabinide büyütmeyi düşündüm fakat çok uğraştıracağından şimdilik erteledim.

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 
Amerikan tırlarının ayrı bir yeri var gerçekten çok yakışıklı ve gösterişli oluyorlar. Güzel çalışma kolay gelsin.
S E R K A N
Selam Onur
calisman cok iyi ancak resimleri diger arkadaslarin dedigi gibi direk foruma koyarsan daha güzel olucak.Izlenme payi artacagindan süphen olmasin. Bu arada Toyota ya bayildim Smile gelismeleri takipteyim.
Selamlar.
(05-11-2012, Saat: 03:09)Tekniker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Amerikan tırlarının ayrı bir yeri var gerçekten çok yakışıklı ve gösterişli oluyorlar. Güzel çalışma kolay gelsin.

(05-11-2012, Saat: 14:17)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Onur
calisman cok iyi ancak resimleri diger arkadaslarin dedigi gibi direk foruma koyarsan daha güzel olucak.Izlenme payi artacagindan süphen olmasin. Bu arada Toyota ya bayildim Smile gelismeleri takipteyim.
Selamlar.

Öncelikle teşekkür ederim. Resimlerden birkaçını ekliyorum. hala birkaç boya ve ince işler mevcut olarıda yakın zamanda tamamlayacağım.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 
Son paylaştığın fotodan gördüğüm kadarıyla boynuz orantısız olmuş gibi. Birazda şekli bozukluk var gibi. Gerçi foto kalitesindende kaynaklanıyor olabilir. Onun dışında güzel bir çalışma. Elinize sağlık.
(05-11-2012, Saat: 21:58)mukremindurmus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Son paylaştığın fotodan gördüğüm kadarıyla boynuz orantısız olmuş gibi. Birazda şekli bozukluk var gibi. Gerçi foto kalitesindende kaynaklanıyor olabilir. Onun dışında güzel bir çalışma. Elinize sağlık.

Öncelikle yorumların için teşekkürler.

Boynuz henüz monte edilmedi hatta daha karar aşamasında sağolsun babamın el emeği anca düşünerek kalıp olmadan çalışması bu kadar maalesef . Bununla beraber daha boyanmasında lazım resimlerin kalitesi çok yüksekti mecburen kaliteyi programla düşürdüm oda etken olabilir.
Öneri ve yorumlarınız gelişmesinde ve uygulanmasında yardımcı olacaktır şimdiden teşekkürler

Tamiya Cascadia 6*4

Walkera QR X350 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  6x4 El yapımı King Hauler canerguler 24 21,085 28-01-2015, Saat: 00:23
Son Yorum: enes
  tamiya king hauler AĞIR ABİ :) aksaraylı68 26 36,065 25-01-2015, Saat: 16:39
Son Yorum: Lüks ErzincanLı
  yeni aracım king hauler artık Mavi boncuk aksaraylı68 15 19,212 21-01-2015, Saat: 01:40
Son Yorum: enes
  tamiya 1/14 king hauler Hades_5 16 19,198 24-03-2014, Saat: 00:32
Son Yorum: tufan.oguz
  6x4 Full Metal El Yapımı KING HAULER silverado 146 144,344 29-09-2013, Saat: 22:36
Son Yorum: baha1981

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi