• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Projem Man Tga
Merhabalar arkadaşlar, oto kaporta ve macun işine girmiş olarak aranıza geri döndüm. Ziyan edilen macundan sonra sanayiye gidip tekrar macun aldım. 3 kilo sertleştiricisi ile beraber 15 tl. Arkadaşlar tamamına macundan vazgeçtim. Ayarını tutturamıyorum çünkü. Bir yerden fazla alıyorum bir yerden az. O yüzden sadece birleşim ve hatalı yerlere sürdüm. Bu arada ikinci ön aks için de çamurluk yaptım. Çamurluk yapınca ikinci servonun yeri muammaya kaldı. Ne yaparım nasıl yaparım şu anda kararsızım. Neyse lafı daha fazla uzatmadan gelsin fotoğraflar.

Ön çamurlukların macunlaması artık yarına kaldı.

[Resim: CIMG0025.jpg]
[Resim: CIMG0026.jpg]
[Resim: CIMG0027.jpg]
[Resim: CIMG0028-1.jpg]

Ön çamurluklar macunsuz olsada en azından nasıl görüneceğine dair bir fikir vermesi açısından.

[Resim: CIMG0019-1.jpg]
[Resim: CIMG0020-1.jpg]
[Resim: CIMG0021-1.jpg]
[Resim: CIMG0022-1.jpg]
[Resim: CIMG0023-1.jpg]

Yorumlarınızı sabırsızlıkla beklemekteyim. Smile
Selam Mükremin
olay bu kadar basit sende bu isi kaptinya ne kadar sevindim bilemezsinSmile
camurluklr harika olmus boyadan sonra satisa cikarabilirsin siparis üzerineSmile
selamlar
Abi teşekkür ederim. Çok matah bir iş olmasada elimden geleni yaptım. Bakalım boyayınca nasıl bir şey çıkacak ortaya
Madem macunu her yerine sürmeyeceksin. Yani üşendin Big Grin
Neden arap yapıştırıcısı alıp sadece o birlesştirme yerlerine sürmüyorsun. İki tüp 3 lira ve macundan güzel olur kuruduğu zaman plastik oluyor.

Mustafa KARACA

İzinli
boyayı yiyince gerçek olay gün yüzüne çıkacak devamını bekliyoruz:=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Çok şık duruyor. Ama ön çamurluk hafif yamuk mu olmuş? Arka tarafa bakan eğimli yerden bahsediyorum.
(03-12-2012, Saat: 04:56)captain_musty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Madem macunu her yerine sürmeyeceksin. Yani üşendin Big Grin
Neden arap yapıştırıcısı alıp sadece o birlesştirme yerlerine sürmüyorsun. İki tüp 3 lira ve macundan güzel olur kuruduğu zaman plastik oluyor.

Abi vallahi beceremedim diğer türlü. Sonuçta hep lazım olacak, evdede kullanırız gerek olduğunda bu macunu.

(03-12-2012, Saat: 09:41)fatih-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: boyayı yiyince gerçek olay gün yüzüne çıkacak devamını bekliyoruz:=)

Teşekkür ederim. Bende merak ediyorum bitince nasıl olacak.

(03-12-2012, Saat: 09:54)Alpertarik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok şık duruyor. Ama ön çamurluk hafif yamuk mu olmuş? Arka tarafa bakan eğimli yerden bahsediyorum.

Parçaları keserken eğimli kestiğim için yamuk gibi duruyor. Arka çamurluklarda öyleydi. Macunlayınca o hata kayboluyor. Akşama macunlu resimleri eklediğimde daha net belli olur.
ne zaman trfaiğe çıktığını görürüz mükremin kaldır artık makinayı ayağa Smile)kolay gelsin
(03-12-2012, Saat: 12:02)aksaraylı68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ne zaman trfaiğe çıktığını görürüz mükremin kaldır artık makinayı ayağa Smile)kolay gelsin

Vallahi daha tam belli değil. Bir board ve yeni bir esc bekliyorum. Ha birde unutmadan pil. Ondan sonra yürür. Ama ufak detaylar için epey uğraşacağız. Tam bitmesi 5 6 ayı bulur gibime geliyor.
eline sağlık çok güzel olmuşSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi