• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOMATSU WA500-7
Nakış gibi işliyorsun valla, bravo !!
TAMIYA MAN TGX 26.540 6x4 XLX
TAMIYA SCANIA R620 6x4 Highline
SCANIA R560 V8 (Bruder)
CAT 320DL (Bruder)
CAT D9T Bulldozer (Bruder)
TAMIYA Semi Trailer - TAMIYA Semi Flatbed Trailer - Bruder Lowbed
bu sari malzeme nerden almistin
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
tşekür ederim çok sağolun

Enis gıdadan aldım 2 tabaka 50x50 tam yetti gibi ama biraz pahalı malzeme bilginiz olsun 120 tl idi levhanın sadece 1 i ama işlemesi çok kolay oyüzden pahalı ya zaten Big Grin
Selam Serdar
El isciligin yerinde yetenekte var insallah bu modelin cok guzel olucak. Gelismeleri takip deyim .
Selamlar
eline saglık devam devam devam
çok güzel ilerliyor serdar işçiliğine hasta oldum pirinç malzeme çok sinir bozucu oluyor aslında ama demekki sabır gerçekten çok şey demekmiş ellerine sağlık
demekki neymiş sevgi emekmiş
gidada dukkanin yerini hatirliyormusun.. birde o dremelden alsam baska bi malzeme varmi lehim icin
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
Çok sağol Osman abi aslında hastayım elimi vurmamam lazım dr emri ama dayanamıyorum metal talaşları maske kullanmama rağmen boğazımı tahriş etmiş geçmeyen faranjitim ve metal zehirlebmesi mi neymiş ondan var ama dayanamıyor insan yapmadan duramıyor.

Enis as metal diye bir mekandan aldım kime sorsan yerini söylerler baya büyük bir metal toptancısı içinde kaybolursun inan. Benim elimde dremel alü oksit kesici gaz havya ve araxlı lehim teli var onunla iş yapıyorum. Tabi el kaçıyor nekadar dikkat etsende 1 2 mm oda çok göze batmıyor açıkçası. Ne o hevesmi yaptın Smile
geçmiş olsun serdar faranjit belası bende de mevcut heves dersen belden kırmalı hep istediğim bir model claas bitsin bi hele sırada bekleyewn bruder cat 963 b var kendi yaptığım cti bomlarım da hazır ama vakit yok nakit yok ondan sonra da liebher l 574 bruder bakalım hayırlısı sana da geçmiş olsun
ölçeklendirme başarılı olmuş sabırla ilerliyorsun maşallah
ürünleri
bu siteden alabilirsiniz
http://www.metalal.net/
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ev yapımı komatsu wa 500 lastik yükleyici cumhur 9 15,112 05-09-2013, Saat: 12:45
Son Yorum: Kamyoncu-Itulu1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi