• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Projem Man Tga
(15-02-2013, Saat: 00:12)Tekniker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mükremin harika gidiyorsun ellerine sağlık Ahmet'e rakip olacaksın gibi Big Grin

Teşekkürler abi, Ahmet abinin eline su dökebileceğimizi sanmıyorum, o üstat bizler çırak. Zamanla Smile
Selam Mükremin
Kaldigim yerden bu yana komple gözden gecirdim ve cok güzel oldugunu söylemezsem haksizlik etmis olacagim. Imkanlar dahilinde yaraticilik bu olsa gerek Isik sistemi cok güzel olmus gelismeleri takipteyim.
Selamlar.
kanka hala video beklıyorum Sad
(17-02-2013, Saat: 14:37)beyinci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka hala video beklıyorum Sad

Abi cumaya pil gelir sanırsam. O zaman ekleyeceğim inşallah.

(17-02-2013, Saat: 14:35)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Mükremin
Kaldigim yerden bu yana komple gözden gecirdim ve cok güzel oldugunu söylemezsem haksizlik etmis olacagim. Imkanlar dahilinde yaraticilik bu olsa gerek Isik sistemi cok güzel olmus gelismeleri takipteyim.
Selamlar.

Selam abi, teşekkür ederim. Birşeyler yapmaya çalıştık, yaptık yapamadık tecrübe kazandık, oldu birşeyler. Elimizden geldiğinde yapabileceğimizin en iyisi gibi birşey oldu. Daha sonraki araçlarda daha iyi işler çıkartırız umarım.
bizim karko kazaya kurban gitti karko kayboldu
? Hangi kargo abi, takip numarası yok mu?
Kargo firmasında tanzim ediyosun en azından bir kısmını ödüyolar.zamanında benimde başıma gelmişti
volkan beleş gelsin die kargoda calışan arkadaşına vermiş
oda götürüp kamyoncuya vermiş sonra bir dahada haber alınamadı
Smile Maceraya bak Smile
Mükremin Bey , Bu arada Projede en son ne aşamadasınız , Işıklandırma da bitti sanırım?
Tamiya Man TGX 18.540
Traxxas Summit
Walkera L400
Team Associated NTSC4 1:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi