• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Projem Man Tga
Mükremin bence böyle daha uygun ama camurlugu yukari kaldirirsan daha da iyi olur.
Selamlar
Abi tahmini yüksekliği için bir foto çektim. Aşağı yukarı bu kadar olacak.

[Resim: CIMG0031.jpg]
Smile yaşşa Ama arkayıda kes artık önü almışın...

Mustafa KARACA

İzinli
Onuda kesecem abi, artık bu ziyan oldu biraz uzatacam, arkada makaslara çarpmasın
Evet Mükremin böyle daha güzel görünüyor.
Bence bunu kullan yada acik oylamaya gidelimBig Grin
Selamlar.
Bence arkasını kesip tozluk yaptımı tamamdır Smile
buna +1
Ama sanki düz olsa daha scale olur gibi gibi geliyoSmile acık daha karıştırem kafanı

Mustafa KARACA

İzinli
Kesilmiş hali şu abi, azcık çıkıntı bırakacağım ki paçalığı oraya tutturayım.

[Resim: CIMG9989-2.jpg]
birazcık daha inceltirsen daha güzel olmaz mı? biraz kalın gibi geldi bana. Ya da tekerlerle arası biraz daha açılmalı veya çap biraz daha geniş tutulursa daha güzel olur. Lastikleri oraya sıkıştırmış gibi bir görünüm var sanki..
(28-11-2012, Saat: 01:09)Alpertarik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: birazcık daha inceltirsen daha güzel olmaz mı? biraz kalın gibi geldi bana. Ya da tekerlerle arası biraz daha açılmalı veya çap biraz daha geniş tutulursa daha güzel olur. Lastikleri oraya sıkıştırmış gibi bir görünüm var sanki..

Bu kalın görünen yerler dışta kalan kısımlar yani tekerlerin dışında kalacak, iç tabladan taşacak. Hani şu yuvarlak çamurlukların üzerinde teker üstüne dönen kıvrılmış yer varya onun gibi düiün. Bunun kalınlığı 7mm içteki 3 mm olacak. Yani 4 mm lik bir eşik gibi düşün. Son olarak yapmayı planladığım şekil bu.

[Resim: CIMG9990-2.jpg]
Big Grin artık yap birşey de hazırl kes yapıştır. sende kurtul bizde. Çizimlerden senin dediğin olayı anlamak zor ben bile çizerken ne istediğini anlamaıştım. Big Grin

Mustafa KARACA

İzinli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi