• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.Mayıs Buluşması.
(11-05-2013, Saat: 20:20)emk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2013, Saat: 20:17)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Laminatlara vurmussunuz kamyonları Big GrinBig Grin bu arada kırmızı scanıanın ( sanırım emrenınkı) uzerındekı teklı cakarlı lamba olmamıs yaa onu saga yada sola alsan daha guzel olur gıbıme gelıyor acızhane bır onerı.

BAska fotolar ve vıdeolar da vardır dıye merakla beklıyorum

yok okan o ahmet abinin scania'sı benim kupa yok diye beğenip koymadılar yanına Sad

Valla Okan daha fazla foto malesef yok daha çok Alp'in kamyonuyla uğraştık. ama sorsan Alp' e kimse yardım etmiyor ona Smile Buarada Emre! Toplada gel Big Grin
Mercedes Benz Actros 2651
(11-05-2013, Saat: 20:24)cnk_vrl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2013, Saat: 20:20)emk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(11-05-2013, Saat: 20:17)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Laminatlara vurmussunuz kamyonları Big GrinBig Grin bu arada kırmızı scanıanın ( sanırım emrenınkı) uzerındekı teklı cakarlı lamba olmamıs yaa onu saga yada sola alsan daha guzel olur gıbıme gelıyor acızhane bır onerı.

BAska fotolar ve vıdeolar da vardır dıye merakla beklıyorum

yok okan o ahmet abinin scania'sı benim kupa yok diye beğenip koymadılar yanına Sad

Valla Okan daha fazla foto malesef yok daha çok Alp'in kamyonuyla uğraştık. ama sorsan Alp' e kimse yardım etmiyor ona Smile Buarada Emre! Toplada gel Big Grin

Göstereceğim ben sana toplayınca merak buyurma :d
1:16 Wedico Mercedes Benz NG 3535 K 8x8
1:16 Hidrorik Bruder Cat 320 Excavator

hepinizi daşlara furacam ben, durun siz Big Grin
benim kamyon terminatör modunda olduğundan beğenip de resim çekilmemiş Sad
ülen ben kupayı toplayabilmek için hanımla ne kadar konuşuyorum biliyonuz mu Big Grin Big Grin Big Grin
Okan ağam ben o kırmızı döner lambaya bittim ama yerinde montajlı olduğu için öldürme işlemini yapamadım, yoksa direk scania'nın kupaya monte olurdu, kaçmazdı yani Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Bide dedikodumu yapmislar ayiptirBig Grin cok keyifli bir bulusma oldu fazla fotograf yok cunku Medya sorumlusu Cenk kendi mercedesiyle oynadi durdurSmileherkese tesekkurler sayenizde hareketlendi aracSmileAhmet abiyede tesekkur ederiz yerini bize actiSmiledaha profosyonel calismalarla yakinda burdayiz.Ege Grubu Big Grin

Cenk buarada senin tir i kim kullanmis bole resmen şov yapmis kimse eline saglikBig Grin
(11-05-2013, Saat: 21:57)Rua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bide dedikodumu yapmislar ayiptirBig Grin cok keyifli bir bulusma oldu fazla fotograf yok cunku Medya sorumlusu Cenk kendi mercedesiyle oynadi durdurSmileherkese tesekkurler sayenizde hareketlendi aracSmileAhmet abiyede tesekkur ederiz yerini bize actiSmiledaha profosyonel calismalarla yakinda burdayiz.Ege Grubu Big Grin

Cenk buarada senin tir i kim kullanmis bole resmen şov yapmis kimse eline saglikBig Grin

Ahahha eline saglik haci Smile
Mercedes Benz Actros 2651
merhabalar arkadaşlar buluşmanız güzel olmuş ama artık kar yok kış yok benim bu buluşmadan beklentim dış mekanlarda güzel fotolar ve videolardı.yakın zamanda onlarıda görmek dileği ile.bu arada kırmızı scaniada benim de dikkatimi aracın tavan ve yan kapı üstlerindeki sıralı ledler çekti.nacizane fikrim pek hoş durmadığı yönünde.daha farklı yerlerde daha güzel aydınlatmalar olabilirdi.
SmileÇALIŞKAN GARAGESmile

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224
Tamiya mercedes actros 6*4

(13-05-2013, Saat: 11:49)aksaraylı68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar arkadaşlar buluşmanız güzel olmuş ama artık kar yok kış yok benim bu buluşmadan beklentim dış mekanlarda güzel fotolar ve videolardı.yakın zamanda onlarıda görmek dileği ile.bu arada kırmızı scaniada benim de dikkatimi aracın tavan ve yan kapı üstlerindeki sıralı ledler çekti.nacizane fikrim pek hoş durmadığı yönünde.daha farklı yerlerde daha güzel aydınlatmalar olabilirdi.

selam adaşım henüz tanışmadık ama sizlerle sanki yıllardır tanışıyor gibi benimsedim sizleri zamanım olduğu sürece burdan takip ediyorum fazla yazı lar yazamıyorum. kamyonları bir arkadaşdan hazır aldım kendim toparlamadım. zaman sorunum var ben de ışık sistemlerini sevmedim biraz abartı olmuş ançak en uygun bir zamanda iki aracı da arkadaşların yardımı ile ve sizlerin güzel fikirleri ile daha sade ve orşinal hale getireceğiz inşallah 18 mayıs da bekliyoruz selamlar
Tesekkurler Ahmet disarda bulusamadik hepimizin araclari biraz toparlamak lazimdi onun icin siz gelmeden hazirlik yapalim dedikBig Grin ama bundan sonra daha cok bulusma yapicazSmile
(13-05-2013, Saat: 12:07)ahmet tecer Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13-05-2013, Saat: 11:49)aksaraylı68 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhabalar arkadaşlar buluşmanız güzel olmuş ama artık kar yok kış yok benim bu buluşmadan beklentim dış mekanlarda güzel fotolar ve videolardı.yakın zamanda onlarıda görmek dileği ile.bu arada kırmızı scaniada benim de dikkatimi aracın tavan ve yan kapı üstlerindeki sıralı ledler çekti.nacizane fikrim pek hoş durmadığı yönünde.daha farklı yerlerde daha güzel aydınlatmalar olabilirdi.

selam adaşım henüz tanışmadık ama sizlerle sanki yıllardır tanışıyor gibi benimsedim sizleri zamanım olduğu sürece burdan takip ediyorum fazla yazı lar yazamıyorum. kamyonları bir arkadaşdan hazır aldım kendim toparlamadım. zaman sorunum var ben de ışık sistemlerini sevmedim biraz abartı olmuş ançak en uygun bir zamanda iki aracı da arkadaşların yardımı ile ve sizlerin güzel fikirleri ile daha sade ve orşinal hale getireceğiz inşallah 18 mayıs da bekliyoruz selamlar

inşallah adaşım gelirsem sizlerle tanışmak benide çok mutlu eder.

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224

(13-05-2013, Saat: 12:44)Rua Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tesekkurler Ahmet disarda bulusamadik hepimizin araclari biraz toparlamak lazimdi onun icin siz gelmeden hazirlik yapalim dedikBig Grin ama bundan sonra daha cok bulusma yapicazSmile
inşallah buluşmaya gelirsek dış çekimlerin en kralını yaparız alp.

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  19 Mayıs İstanbul-İzmir Buluşması. volkan 47 41,528 25-05-2013, Saat: 19:14
Son Yorum: volkan
  19 mayıs pazar İstanbul -İzmir buluşması Kamyoncu-Itulu1 126 74,674 20-05-2013, Saat: 17:54
Son Yorum: Kamyoncu-Itulu1
  23.04.2013 Buluşması cnk_vrl 32 27,951 27-04-2013, Saat: 23:20
Son Yorum: Rua
  06.04.2013 Atölye Buluşması. volkan 10 9,216 10-04-2013, Saat: 14:15
Son Yorum: cnk_vrl
  30.03.2013 İzmir Buluşması Rua 59 48,904 04-04-2013, Saat: 18:51
Son Yorum: volkan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi