• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Araç Taşıma Dorsesi (Mukavva)
İlk maketim Rua Bey' e ait olan araç taşıma dorsesinni mukavvadan olanını yaptım(sayılır) mukavva ve dondurma çubukları kullandım resimler :

[Resim: 2e1x6c7.jpg]
[Resim: 51rmop.jpg]
[Resim: do3qwy.jpg]
[Resim: eqa3vl.jpg]
[Resim: 15d2xk6.jpg]
[Resim: 2mqt9uh.jpg]

vinç sistemi ekleyeceğim..
Eline sağlık Sururi biraz kısa olmuş sanki,yada geniş olmuş?
uzunluk 60cm yükseklik 18,5 cm banada geniş gibi geldi ama bakalım bu daha ilk Smile
Yükseklik 10cm-12cm gibi olmalı bence genişlik 18,5 uzunluğu sen belirliceksin ama bence minimum 70cm civarında olmalı.yükseklik derken iki kat arasındaki yükseklikten bahsediyorum.
iki kat arası yükseklik 18,5 cm yerden uzunluğunu daha ayarlamadım tekerlekler ise daha yok artık evde hangi araba varsa onun tekerleğini koyacağım olmazsa f1 tekeri koyacağım Smile 2. dorseyi ya tahta yada metalden yapmayı düşünüyorum ama maliyet konusu biraz sıkıntı yaratacağından daha karar veremedim.
Güzel bir hobi ve uğraş bu sitedeki ikinci oldu galiba Birisi Alp Bey biriside siz oldunuz , kolay gelsin zor iş gerçekten,,,,, emeğe saygımız sonsuz .. iyi seyirler.
Smile Mal da yalan mülkte yalan al biraz sende oyalan. Smile
bitenede benmi yapsamBig Grin
resimlerde görüneni bozup daha sağlam bir şekilde yaptım sadece destek çubukları falan kaldı yakında fotoğrafları paylaşacağım...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1 / 14 Çift Katlı Araç taşıma dorsesi mesungur 6 7,890 25-05-2017, Saat: 10:13
Son Yorum: mesungur
  Araç Taşıma dorsesi Rua 65 78,072 29-01-2013, Saat: 20:43
Son Yorum: Rua

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi