• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEDİCO DAF XF105 SSC damperli
Teşekkürler alp aynı şaseden yapılma bi scania var referans olarak. bunun bendeli daf kabininle olanını düşün
[Resim: scania2.jpg]

Mustafa KARACA

İzinli
Doğru koymuştun önceden pardon tekrar uğraştırdım.tabi arada depo falan olmadığından gözüme fazla aralık geldi şimdi anladımBig Grin çok şık olucak ama damperi kendimi yapıcaksın onuda wedicodanmı alıcaksın bence Okandaki miller gibi olabilir çok şık olur.bu damperde vidalar çok göze batıyo bence.

videodaki beyaz scania da olan şase yüyür halide bu. 1.50 ci saniyede çıkıyor.
Kasa için şuan bilmiyorum alp bakalım Smile

Mustafa KARACA

İzinli
mustafa senin daf yüksek kabin. sanırım yüksek kabine referans fotodaki damper olmuyor. türker bey forumda öyle yazmıştı. (istersen bir danış türker beye) ya miller kipper yada özel yapım bir şey bulman gerekecek.
Şaseyi halleder hayal kırıklıklarını gideririz o kolay ama sakın wediconun damperine bulaşma. Damper hem lisanssız. (hicbir firmanın hicbir modeli degil. (wedico lisans ödememek ucuza mal etmek ıcın bu yola gitmiş) hemde vidalar felan gözüktügü için gerçekci durmuyor. Volkanın yada Savaşın yaptıgı damperler buna 10 basar cok rahat. Yada scaleart yada premacondan lisanslı orjinal meiller damper de alabiliriz
merhaba mustafam referans model tipi olması gerçekten çok güzel.herşey dilediğin gibi olsun inş.
SmileÇALIŞKAN GARAGESmile

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224
Tamiya mercedes actros 6*4

(16-03-2013, Saat: 19:32)murat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mustafa senin daf yüksek kabin. sanırım yüksek kabine referans fotodaki damper olmuyor. türker bey forumda öyle yazmıştı. (istersen bir danış türker beye) ya miller kipper yada özel yapım bir şey bulman gerekecek.
Teşekkür ederim Murat abi olmayacağını zaten bilkiyorum referans verdiğim şase kabin değil. Olayın farkındayım. Hatta Türker abiye rica ettim Almanyaya gittiğinde dafın kısa kabin sadece üst tavanını soracak. Bu nedenle elimde hem yüksek tavan tır için hem alçak tavan kamyon için olacak. İkili alternatif. Bu arada Zaten bu kupayı almadan önce Türker abi kamyon için alöak tavan al demişti ama ben dafın şapkadaki farlarını çok seviyorum. o yüzden aldım bu kupayıda.
(16-03-2013, Saat: 21:27)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şaseyi halleder hayal kırıklıklarını gideririz o kolay ama sakın wediconun damperine bulaşma. Damper hem lisanssız. (hicbir firmanın hicbir modeli degil. (wedico lisans ödememek ucuza mal etmek ıcın bu yola gitmiş) hemde vidalar felan gözüktügü için gerçekci durmuyor. Volkanın yada Savaşın yaptıgı damperler buna 10 basar cok rahat. Yada scaleart yada premacondan lisanslı orjinal meiller damper de alabiliriz

Teşekkür ederim Okan. zaten bu kasayla benim daf çok sorunlu olacak. yani upgrade yapmak gerekiyor o yüzden sanırım gene bi çaresine bakacağız.

Mustafa KARACA

İzinli
servonaut ve muhteşem bileşenler. Özellikle çalışma gaz sesi muhteşem olmuş sanki egsoz freni çeker gibi. anlamadığım geri geri giderken otomatik pilota bağlıyor heralde. Bu seti nasıl yaparız neler lazım başta yazılarda çıkıyor ama tam anlamadım.

Mustafa KARACA

İzinli
çok güzelmiş. Marşın basmaması da ayrı bi güzel olmuş.
Mert EREN
SMX kurarım sana ben kalıteyı uzaklarda arama Big Grin benım mersoda bılıyorusn smx var ve butun fonksıyonlarını (ıtfaye sesı harıc kullanıyorum)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wedico daf xf 105 SC 8*8 damperli kamyon by_tegmen 123 122,577 12-05-2015, Saat: 22:52
Son Yorum: volkan
  Wedico Daf Xf 105 SSC Kırmızı baha1981 214 184,731 19-06-2014, Saat: 23:43
Son Yorum: by_tegmen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi