Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WEDİCO DAF XF105 SSC damperli
kasım aralık dedin ama bugün bitecek galiba mustafa
SmileÇALIŞKAN GARAGESmile

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224
Tamiya mercedes actros 6*4

hayırlı olsun. devamını dört gözle bekliyorum Smile
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
Selam Mustafa
Hayirli olsun güzel bir model ve iyi secim dilerim istedigin gibi sonuclanir.
Selamlar.
sakın saseyı boyatmadan toplama Big Grin metalık renklı sasesı olan avrupa kamyon yok. Saseyı fırında bı yerde kırmızı sıyah yada uygun bı renge tek tek sase parcaları seklınde saseyı kendı ıcınde monajlamadan boyatki bı daha sase boyasıyla ugrasma. spreyle boyama sende bılıyorsun vıda sıksan boya dokuyluyor en temızı fırın Big Grin
youtube facebook instagram paylaşımları:

BOSTANCI RC Truck Modellbau

youtube için tıkla BOSTANCI RC Truck Modellbau
konuyla alakasız mesajları kaldırdım. Araca odaklanalım tartısma olacaksada off topıcte yenı bır baslık acıp tartısabılırız.

kanka aracın hakkında bişeyyazdında bişeydiyen mi oldu eleştiri yaptın cevap aldın onda bişeyyokki bunlar güzel şeyler :=)
konun dağılmadı kanka rahatca dafını tanıt bizde izleyelim çok güzel modelin oldu damper filan tamam la daha buluşup kamyonlarla yardırcaz:=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
(14-03-2013, Saat: 21:48)fatih-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka aracın hakkında bişeyyazdında bişeydiyen mi oldu eleştiri yaptın cevap aldın onda bişeyyokki bunlar güzel şeyler :=)
konun dağılmadı kanka rahatca dafını tanıt bizde izleyelim çok güzel modelin oldu damper filan tamam la daha buluşup kamyonlarla yardırcaz:=)

[img][Resim: 2013-03-14-1617_zps920dc540.jpg] [Resim: 2013-03-14-1619_zpsf91324c6.jpg][/img]

Mustafa KARACA

Mustafa yatak felan ıcıne yapmayacakmısın da wedıconun plastıgını kullanıyorsun ? yada iç kabın detayını sonamı bıraksan ?

Okan iç detay biraz abartacağım ben sadece kabin ve şaseyi toplayıp kaldıracağım. onlardan sonrası malasef şimdilik yok.
Onun için detay falan girmiyorum şimdilik. Şaseyide metalik olarak toplaycağım. daha sonra difleri ve yürür takımı aldığım zaman şaseyi dediğin gibi Siyah yapacağım. Tabiki spreyle değil sprey kullanacak olsaydım Öndeki ızgarayı boyayacaktım beyaza ama dursun Big Grin

Mustafa KARACA

Böyle bir güzellik karşısında söyleyceke fazla söz yok iyi seyirler
Smile Mal da yalan mülkte yalan al biraz sende oyalan. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wedico daf xf 105 SC 8*8 damperli kamyon by_tegmen 123 113,042 12-05-2015, Saat: 22:52
Son Yorum: volkan
  Wedico Daf Xf 105 SSC Kırmızı baha1981 214 175,189 19-06-2014, Saat: 23:43
Son Yorum: by_tegmen

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi