Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1:16 Magirus Deutz FAUN LF 1410 Robbe Havalimanı itfayesi Flughafenfeuerweher
Konuda son mesajımdan 1 yıl geçmiş dile kolay, neyse ben aracın kaportasına başladım artık bakalım kabasını toplayıp ince işi biraz erteleyesim var ama nolur bilmem Big Grin

Öncelikle bunun metal şasesi benim yapmak istedigim araca uygun olmadıgı ıcın onu kullanmayacagım. Wedico prof şaelersen birini kullanacagım ve 8x8 olucak daha oncedende bıldıgınız uzere o işin kolay kısmı Big Grin Gelelim zor kısmına. Butun kaporta diecut ve nuhnebıden kalma teknolojı dıecut ondan herşey bitince zimpara ve macun işleri olucak biraz.

Şimdi plastik govdenın alt tabanı ile başlıyalım tabanı guclendırmek ve yan duvarları guclu takmak 4 tarafına ıcı boş kare boru yapıstırdım.

Yapıştırmaları once 502 ile tutturup sonra pattexin 2 bileşenli yapıştırıcısı ile beton gibi yapıyorum. plastik bukuluyor ama yapısan yerde mılım cıtırtı yok. Tabı birde ilerleyen etaplarda işin sızdırmazlık yönüde olucak ondan boşluk kalmayacak şekilde dolduruyorum.

Sonra arka kaportya geçtim. onun 3 yanagını ve alt tabanın parçalarını yapıştırdım yarınde tabanı tamamlayıp kaportaya onlarıda beyaz tabanın üzerine yerleştirecegim

[Resim: DSC03576.jpg][Resim: DSC03577.jpg][Resim: DSC03578.jpg][Resim: DSC03579.jpg][Resim: DSC03580.jpg][Resim: DSC03581.jpg][Resim: DSC03582.jpg][Resim: DSC03583.jpg]
youtube facebook instagram paylaşımları:

BOSTANCI RC Truck Modellbau

youtube için tıkla BOSTANCI RC Truck Modellbau
Arka kaportayı tamamladım ama araca devam etmeyecegim. 2 sebebi var 1 aracı toplamak sonra macunlamak sonra yeniden boyamak vs gibi uzun bir süreç ikincisi butun bu ugrasılara bu arac ıcın degermı arac bıtınce kutu gıbı bırsey cıkıcak cunku ortaya on tarafın camlarını acınca ve az cok yan yana getırınce gordum kı bence degmez bu yuzden zaman ve hevesımı bu araca artık harcamayacagım. aracın yururunu ayrı bır aracmı yaparım yoksa dırek elden mı cıkartırım bılmıyorum ama bu faun kaputu karoseri ben ugrasırım toplarım diyen kimse varsa ona direk hediye edecegim kimse cıkmazsada bir kac gun sonra cope atacagım.

son resimler

[Resim: DSC03584.jpg][Resim: DSC03595.jpg][Resim: DSC03596.jpg][Resim: DSC03597.jpg][Resim: DSC03600.jpg]

okan gonder kanka bana atılırmı o çöpeya :=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
talihlimiz burhan oldu kanka kusura bakma ılk dun gece o istedi Big Grin

çakal burhan :=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
cabuk dıyelım bence Big Grin

daşlara furalım onu Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
aslında dün gece ben anında gördüm hatta yazdım ama sonra sildim dedim güzel bişeyler yapacak arkadaşa gitsin Big Grin
S E R K A N
Arkadaşlar,
ilk önce Okan arkadaşımıza tşk. ederim. Ve bu iyi dileklerinizden dolayı sizlerede ayrıca tşk. Big Grin
" Rampada sollama beni! düzyolda geçerim seni. "

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi