• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruder-Lemken dönerli pulluk uygulaması.
Calisma ilerlemis gayette saglam görünüyor fakat benim anlamadigim su an servo nereye bagli?Birde sunu söylemeden gecmeyeyim Sizi Okan la ikinizi alistiramadik bir türlü büyük resim yüklemeyeSmile
selamlar.
Selamlar Mehmet,
Yorum ve takdirin için teşekkürler Smile
Pulluk 72 cm uzunluğunda, tam orta noktasında taşıyıcı tekerler var. Servoyu tam o tekerlerin olduğu yere monte ettim, eğer ilk resimlere bakarsan olayı anlarsın Smile Tekerler pulluğun nakliyesi sırasında kullanılıyor. Yürür halde iken aşağıya iniyor ve pulluk havaya kalkıyor, tarlada sürüm yaparken de yukarı kalkıyor, pulluk aşağıya iniyor ve pulluğun yanakları toprağı sürüyor. Bu haftada pulluğun sağa sola dönmesini sağlayacak olan servoyu yerine monte edeceğim. Eğer Murat abi alu profilleri ve Okan da dingil ile tekerleri gönderirse römorka başlayacağım Smile
Ayrıca Mehmet, Okanla ben aykırı insanlarız Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
(07-10-2012, Saat: 13:11)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrıca Mehmet, Okanla ben aykırı insanlarız :

+1 Smile
Big Grin aykiri derken?
isyankar, anarşik Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
HahahhahahBig Grin tövbe tövbeBig GrinBig Grin alemsiniz yahu geberdim gülmekten.
Selamlar.
Rabbim ağlatmasın cümlemizi abi Big Grin Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
Aha, yakında forumda OHAL ilan edilir. Arkadaşlar lütfen anarşiklere yardım ve yataklık etmeyin Smile

Allah gülmekten ayırmaz inşallah hiçbirimizi.
Pulluk bu akşam itibari ile bitmiş olup kullanıma hazır halde garajına çekilmiştir. Şimdi sıra römorkta Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
Selam Volkan
Resimleri paylasirsan cok daha faydali olacagindan süphen olmasin. Ben hala anlayamadim senin pulluguncalisma prensibiniSad
tam olarak gercegini görmedigimden dolayida olabilir. Resimler dah cok yardimci olur kanaatindeyim.
Selamlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi