• Derecelendirme: 4/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Scania 8x4 Damperli Kamyon
Alper hocam, bu sistemin cezası(ücreti) nedir peki? gümrüke falan takıldı mı?
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Küçük paket olduğundan gümrüğe takılmadı.360-400$ civarı tuttu. Hongkong'da bayram falan öyle bir şey varmış o yüzden biraz gecikmeli geldi. 18 günde geldi sanırım. Fakat satıcının kendi sitesinden alışveriş yapmıştım ve kendi sitesinden gelen sipariş ve cevaplara pek bakmıyor. 22 Ekimde sipariş verdim, 26 Ekimde kargoya verdi, 13 Kasımda da elime ulaştı.
alper sen buraya gel gösterem ben :=)))
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Neyse.. Fatih yardımcı olacak nasıl olsa Smile Fatihin başının belası oldum bu aralar Smile
(13-11-2012, Saat: 16:31)Alpertarik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Switch olursa bu sefer de servo falan devreye girmez mi? Sonuçta motor ileri-geri çalışıyor, ileri yapınca yukarı kaldırırken basar, geri yapınca da indirmek için basar diye tahmin ediyorum.

Bu mantıklı geldi nedense. Tabi üstatlar gerçek yorumu yapacaktır. Hayırlı olsun diyorum. Denemesini yaparsınız artık ne kadar yük kaldırabiliyor falan.
Tek bom kullanılacak o yüzden switch e gerek yok. her bom için bir switch. ex olsa 3 switch.

Bu arada hayırlı olsun alper. kamyonunda eskisin...

Mustafa KARACA

İzinli
Zevkler tartısılmaz ama 400 dolar cok bence wedıco 0 270 eur cıvarı uzun boom. surucude 10 dolarlık esclerden oluyor. aynı işi göreceklerse ben şahsen wdc tercih ederim. Zevler tartısılmaz o ayrı güle güle kullanın.

Fatih hidolik işini halledegi için hiç o konuya girmiyorum. Gökhan lütfen bilmedigin ozellıkle elinden gecmeyen ürünler için yorum yapma. Bunda swich felan yok pompaya giriş çıkış var Sonra insanların kafası karısmasın yanıltıcı olmasın o yuzden mesajlarını kaldırdım.
şimdik şöle ben anlatayım dene istersen :=) ilk şunu söleyeyim bunda valf filan yok haliyle servoyada gerek yok deponun alt kısmında çıkış olması lazım oraya bi hortum bağla o hortumu hidrolik pompanın soltarafta bulunan yere tak sonra sağdakiboşta şuan o boştakinede hortumtak o hortumuda hidrolik pistonun altkısmındakine tak
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Yardımların için teşekkür ediyorum Okan . Hidrolikten pek anlamadığım için ilk gördüğüm şeyi aldım Smile Aslında burada konu açıp danışsaydım hem daha ucuza mal olabilirdi hem de daha sağlam bir sistem yapabilirdim belki.. Fakat bu aldığım sistem kaliteli bir görünüme sahip. Kullandıkça göreceğiz artık. Zaten çok sık kullanabileceğimi de zannetmiyorum. Çok vakit ayıramıyorum sonuçta.
okan o zaman ındırmede motoru durduruyosun bu kendı kendınemı ınıyo nasıl oluyo acıklada bızde bılgı sahıbı olalım sonucda bızede lazım olacak bu sıstem bılmemek ayıp deıl örenmemek ayıp demış atalarımız sımdıye kadasr sıvıcsız bom gormedım hiromeklerde yagı kızıl goz kontrol edıyo ex dozer vs de ise hidroligi selenoitler kontrol edıyo kamyonda ıse proventıl kontrol edıyo
tabı rc de genelde sıvıc kullanılıyo onun ıcın bı acıklama yasparsan sevinirim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tamiya scania aksesuarlı çekicimiz fatih-i 5 3,025 16-04-2021, Saat: 04:33
Son Yorum: by_tegmen
  İlk aracım Scania CR19 Kamyona Başlıyorum. namso 64 62,870 29-03-2020, Saat: 16:06
Son Yorum: by_tegmen
Thumbs Up el yapimi scania R560 hevdem 757 743,685 16-05-2017, Saat: 23:29
Son Yorum: hevdem
Photo Scania R620 Demonte Kit mesungur 25 20,358 11-05-2017, Saat: 13:37
Son Yorum: mesungur
  handmade scania r620 6x6 hevdem 49 42,941 02-04-2017, Saat: 15:54
Son Yorum: mgm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi