Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jcb 714 dump truck
(01-07-2015, Saat: 04:16)tecnologin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Popüler konulardan biri olan serdar arkadaşım wa700 projesi (bu arada türkiyede gördüğüm incelediğim bence cesaret isteyen örnek bir proje)  incelerken prinç levhadan yapabileceğimi de farkettim şaseyi. Sabah ilk iş prinç üzerine bir araştırma kafama yatarsa o konunun içinde tedarik yapılabilecek site linkleri de gördüm. Sahurda bile rc ile uğraşıyoruz ?

Sase için düz profil lazımsa prinç yerine metalhobi den alabilirsin. Metesi 30 tl gibi bişeydi.
    ilk parti lastikler ve motor bağlantı hex'i (12mm) geldi.
Saygılar dostum güzel bir çalışma olacağa benziyor merakla takip edeceğim parçaları lazerde kestirmeyi düşünüyorsan solid çizimlerini yapa bilirim ölçüleri vermen yeterli
çok teşekkür ederim. parçaları dremel ile kesmeyi planlıyorum acemiliği atmam lazım önce. lazer kesimler cnc ler daha sonraki projelerde inşallah.
Ozaman şimdiden ellerine sağlık diyeyim
inşallah istediğin gibi olur dremelle yaparsın bu işi bende dremel çakması ile hallediyorum eh biraz kayıyor tabi ama plazma almaktan iyidir okadar para verilmez Big Grin
teşekkür ederim serdar deniz. çalışmanı da yakından takip ediyorum. Wink
bugün 2mm ve 3mm alüminyum levha siparişi de verdim. birde 10mmx10mm u alüminyum profil araştırdım fakat 2mm ve üstü yok. 10x10x1mm var 1mm kalınlıkta ince iş görmez diye düşünüyorum. istediğim özellikte u profil bulamazsam L profil siparişi vereceğim. yavaş yavaş kafanın şasesini hazırlamaya başlarım diye düşünüyorum siparişlerde yakın zamanda geçer herhalde artık elime.
    bugün bir kısım siparişlerim daha elime ulaştı. 2 adet motor controller, toplam 10 adet dc motor, 4 adet daha lastik, motor ve lastik bağlantıları ayrıca lipo şarj cihazı
hadi gözün aydın bayram öncesi gelmiş oldu malzemeler

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi