• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rc tır
Question 
öncelikle bütün forumculara merhabalar konuyu uzatmadan direk soruma geçiyim forumda yeniyim konu yanlış yerdeyse bağışlayın ve bilgilendirin lütfen,sorum şu ben üniverste öğrencisiyim bir adet man,veya scanıa ,modeli önemli değil bir adet rc tır arıyorum bakabildiğim bütün sitelere baktım herkes sıfır fiyatına satıyor,malumunuz durumum bu kadar öğrenciyim bende soluğu bu güzel forumda sizin yanınzda aldım 2.el müsait bir fiyata rc tırını satan varsa veya kit olarak yani parçaları birleştirilmemiş olarak satan varsa cevplarınızı dört gözle bekliyorum hepinize şimdiden teşekürler. Exclamation Huh Heart Blush Big Grin
eurotruck2, proud to be a member of Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri since 29-11-2014.
Senin bütçen nedir kardeş şöyle ilgi çekerse bulursun
Tamiya CC-01 Unimog
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya Hilux high-lift
Amax 1/16 Tank
Axial Scx 10 trail honcho
Tamiya Mercedes 1850L
Wedico Man

Hobi İnsanın Doğasında Vardır Yaşı Kaç Olursa Olsun Vazgeçemez
(29-11-2014, Saat: 16:46)baha1981 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senin bütçen nedir kardeş şöyle ilgi çekerse bulursun

bütçem 100 tl ile 600 tl arası değişir ikinci el hazır veya parçaları birleştirilmemiş kitte olur
(29-11-2014, Saat: 16:46)baha1981 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senin bütçen nedir kardeş şöyle ilgi çekerse bulursun

ben rc tır istiyorum çekici yani

sizin man sayfasında koyduğunuz çekiciler gibi örneğin
eurotruck2, proud to be a member of Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri since 29-11-2014.
Sevgili yasin, Satılık kısmında satılıkta olan araçlar var.

Ayrıca ard arda sohbetvari mesaj atmak yada araç satılıkmı diye yazmak forum duzenine aykırı.

Ve son olarak bahsettigin bütceyle RC olarak bir araç bulamazsın. Aracın bazı parçalarını ancak alabilirsin. Yeni başlayanlar kısmında detayları konularda mevcut zaten
okan arkadaşımızın dediği gibi o fiyatlar arası imkansız.

tamiyanın 1000 tl değersinde çekicileri var tabiki kullanabilmek için en kötü şartlarda+ 500 tl 1500 tlye yürür bir tır yaparsıın tabiki ses ışık kiti hariç normal esc ile !
ÇEKİCİ:Tamiya mercedes actros 1851 gigaspace
DORSE: DEEP FREZZE (SÜTAŞ A.Ş)

Tamiya ;Hılux

actros aracımın montaç ve resimleri
http://rckamyon.com/showthread.php?tid=9...5#pid28565

ÇERKEZKÖY TEKİRDAĞ

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi