• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Herkese Selamlar
Merhaba abilerim ben Fatih.Abilerm diyorum çünkü muhtemelen hepinizden küçüğüm,yaşım 15 Smile yaklaşık 1 hafta önce rc kamyonlarla ilgilenmeye başladım ve çokda hoşuma gitti.Araştırmalar yaptım ama çok pahalı Smile bulabildiğim en düşüğü 720 tl civarıydı (volvo fh12 çekici).Ebay.de sitesinde aynı modeli buldum 124 Euro.360 Tl civarı ediyor.bilmiyorum yanlış yeremi açtım konuyu ama yardımınıza ihtiyacım var Smile ben bunu alsam kargo parası ne kadar gelir,gümrük vs. vs. işlerle uğraşırmıyız ? ve aldığımda ses ışık kiti vs. vs. içinde olacak mı ? açıkcası fazla uğraşmak istemiyorum biraz karışık geliyor =) işte linkide atayım http://www.ebay.de/itm/Tamiya-Truck-Volv...2593fb392b
merhaba fatih aramıza hoş geldin o ilanda sadece kupa satılıyor hem daha yenisin yurt dışıyla ugrasma trde zaten 750 tl burdan satın al derim
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Ozaman buradan alacaz başka çare yok Smile) fiyatlar çok yüksek ilk gördüğümde baya bi şaşırmıştım bir öğrenci için zor bi durum =) yorumun için teşekkür ederim abim =)
Hoşgeldin Fatih.Bu forumda rc kamyon hakkinda aklina takilan her sorunun cevabini bulabilirsin.Bende ögrenciyim bende rc arac almak icin para biriktiyorum.

İyi forumlar..
Fatih hoşgeldin.
Alacagin aracin üstünde elektronik yani ses isik kiti ve kumandasi olmiyacaktir. Once buradaki konuları inceleyerek neyi nerden nekadara aldığımızı ve nasıl kullandigimizi görürsen daha iyi olur. ..
Aramıza hoş geldiniz. Forumda herkes size elinden geldiği kadar yardımcı olacaktır.
Tamiya Scania R760 Toplıne Sütaş
Tamiya Scania R470 Hıghlıne
Tamiya Mercedes 1850
Tamiya Toyota Thundra
Yorumlarınız için teşekkür ederim,Hoşbulduk =)
SelamFatih
Öncelikle foruma hos geldin diyerek basliyayim. bana kalirsa hemen arac almak icin veya toplamak icin acele etme. Öncelikle komple forumu bir gözden gecir ve okumani özellikle tavsiye ederim. Daha sonra almak istedigin veya yapmak istedigin araci kararlastir. En son satin alma islemini gerceklestir derim.
(17-08-2014, Saat: 15:12)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SelamFatih
Öncelikle foruma hos geldin diyerek basliyayim. bana kalirsa hemen arac almak icin veya toplamak icin acele etme. Öncelikle komple forumu bir gözden gecir ve okumani özellikle tavsiye ederim. Daha sonra almak istedigin veya yapmak istedigin araci kararlastir. En son satin alma islemini gerceklestir derim.

Önerileriniz için teşekkür ederim. Smile Dediğiniz gibi yapacağım..
Hosgeldin.. bencede Turkiye'den alirsan daha mantikli olur. Az daha birikim yap sifirini al ki hem toplarken ogrenmis ve zevk almis olursun
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar cuneyt 12 10,198 04-12-2016, Saat: 19:31
Son Yorum: cuneyt
  Selamlar zagah 6 5,221 13-11-2016, Saat: 16:22
Son Yorum: mgm
  denizliden selamlar bozelli102s 10 9,396 06-01-2016, Saat: 19:34
Son Yorum: bozelli102s