• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Projem Man Tga
Elimizdeki malzemelerin bir kısmı burada, bunlar benim çektiğim resimler değil, aldığım yerde çekilen resimler. Bunlara ek olarak montajlanmış halide var. Onlarıda ekleyeyim. Ben boyama ufak tefek işler ve kasa işi ile uğraşacağım.
güzel bir çalışma olacağa benziyor şimdiden koaly gelsin
Teşekkürler, bu arada elinde wedico ölçeğinde ön aks veya dif olan varmı?
hayırlı olsun mükremin sonunda geldi sanıırm araç:=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
(30-07-2012, Saat: 00:36)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hadi hayırlı olsun, şimdiden kolay gelsin. Gökhanın da dediği gibi 2. resimdeki daha güzel, onu yapman daha iyi olacaktır. Bu arada malzeme olarak neyin var neyin yok, onları da görelim bi, çeyizini ser bakalım Big Grin

malzemelerı memet abide anca 1 aya almanyadan gelır
yani yine beklemeye devam.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
cogu gelmısde daha hala eksıklerı var ama acık soleyım o kamyona o şase olmadıSad
Ürünler şu anda Erzurum gümrükte, Gökhan abi telefonda dediğim gibi o şase wedico orjinal şase. Olmadı bir tane yaparız yeniden, bu arada bana bir dana ön dif veya aks lazım, elinde olan varsa benimle iletişime geçebilir mi?
Hayırlı ugurlu olsun yenı kamyon saseyı sıyaha boyarsan zaten sasenın detaysızlıgını gizler. Artı bırebırde konustugumuz gıbı olceklı olarak kısaltırsan cok guzel olur. Ön aks belkı benden fazla cıkabılır. Kesın soylemıyorum ama dif cıkmazda on aks cıkabılır. ama genede arananlara baslık acman ıyı olur belkı baska elınde olanlar cıkar
Evet haklısın abi arananlara açsam iyi olacak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi