• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tamiya Damperli ve Sal Kasa Kapaklı Dorse Projem
Satılıklar bölümünde bulamadım, konu açtım bakalım elinde olan arkadaşlar varsa, Bende damperli dorse yaptım fakat lastikleri şu bruder kamyonlar var onların lastiği orjinal gibi olmuyo, sizinki gibi sal dorse projem var lastik bulabilirsem onda kullanacağım

Bir tane yapmıştım sal dorse fakat ölçülerini bilmediğim için biraz küçük oldu bu 75 cm falan, Daha öncede çok denemem oldu ama gittikçe ustalaşıyo insan Smile

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

şu yaptıklarını bir yeni konu açsana baya iyi şeylerin var bi tanıt bize bakalım şu işlerini herkez yararlansın
Artık takılıyorum foruma işte, Yapacağım sal dorsenin makaslarını falan hazırladım resimleri koyarım akşam müsait olursam
özellikle kapaklar için varsa imalat resimleri veya hangi malzemeden ve nasıl yaptığınızı anlatırsanız çok sevinirim
S E R K A N
sizin mesajları ayırdım yenı bır konuda kendı araçlarınızı tanıtmanız daha hoş olacaktır. İyi forumlar
Sal dorsedeki kapakları DEKOTA isimli reklamcıların kullandığı bir malzeme var ondan yaptım, plastiğe benzer bir malzeme kesmesi çok kolay maket bıçağı ile ama dayaknılılığı tartışılır hafif malzeme olduğu için, damperli kasayıda aynı malzemeden yaptım kalınlığı 5mm 2 kat yaptım 2.katından şekilleri çıkarttım, malzemenin fiyatı nedir bilmiyorum ben çalıştığım yerde sökülen reklam panolarından çıkarttım.. 1mm den 19mm e kadar çeşitleri varmış malzemenin..

Bu yeni başladığım dorsenin şasesi, Kırmızı olanı bozdum biraz kısa olmuştu Smile Şaseyide Alikobant kompozit levha isimli bina dış cephe kaplama malzemesi var ondan yaptım meslek inşaat olunca böyle garip malzemeler çıkıyo Smile

Buda dingil ve makaslar

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Benim Projeyi bir bak belki fikir verir...
Tamiya Volvo FH12 4x2
Kapaklı Sal Dorse (El Yapımı)
Damper Dorse (Proje aşamasında)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tamiya Sal Kasa Kapaklı Dorse Projem ugur55tr 58 70,381 07-11-2016, Saat: 08:49
Son Yorum: scanıa%maketci
  5 kapaklı kasa projemiz aksaraylı68 67 56,444 13-01-2016, Saat: 20:39
Son Yorum: turanyazici5561
  Wedico 1:16 Dorse kapaklı Sal kasa Kamyoncu-Itulu1 26 30,896 24-04-2014, Saat: 02:31
Son Yorum: Kamyoncu-Itulu1
  kapalı + açık kasa çalışmam tufan.oguz 3 7,251 17-03-2014, Saat: 20:24
Son Yorum: tufan.oguz
  TAMİYA İÇİN DORSE PROJESİ tamerozgor 2 5,495 04-03-2014, Saat: 16:30
Son Yorum: sevecen_67

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi