• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
el yapimi scania R560
çok farklı olmuş eline sağlık
SmileÇALIŞKAN GARAGESmile

Tamiya Topline Scania
Tamiya Sal Dorse
Tamiya Mercedes 3224
Tamiya mercedes actros 6*4

çok teşekkürler aynen sadece siyah değil ama siyahta var o tam cehennem melekleri Smile
onlar olsaymış keşke ama kumanda koyu renk. öyle fark edilmezdi.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Çağdaş bey çalışmalarınız bu hobiye gönül vermiş insanlar için büyük bir umut artık yurt dışı parça esaretinden bizi kurtarın sadece yürür aksam üretseniz herkes size gereken desteği verir makina parkurunuz ve özellikle işçiliğiniz mükemmel çalışmalarınızın devamını diliyor ve maddi ve manevi olarak destekliyorum.yeterki üretin bizde tüketelim yerli olsun pahalı olsun .
ibrahim bey keşke herkes sizin gibi düşünse
Tesekkurler ibrahim bey elimden geleni yapiyorum ama keske dediginiz gibi olsa ustune marka vurup kimseyle muhatap olmadigin zaman degerli oluyor sorgusuz aliyor millet. benim gibi burda paylasip konustugun zaman a o yapmis demekki yapilabilen birsey basit ya niye veriyim para bende yaparim der almazlar elde imkan varsa tabiki yapilir yapin ama yoksa bu tarz yaklasirsan uretim olmaz
Bende yaparim diyenlerden olarak olmuyo oleSmile))
Bu arada ben hidrolik motorunu denemek icin magomdan aldim bunun icin ayri bir esc almakmi lazim nasil yapicaz bunun baglantisini suanki esc'nin ustunde cift cikis var diger cikisa baglasam olurmu
Çağdaş bey benim iki adet actros çekici var sizin jant modelleriniz cok güzel ayrıca tamiyanın şaseleri yeterince kuvvetli değil bu araçlarımı scaleart la değişmek arzusundaydım, ama sizin çalışmalarınızı görünce vazgeçtim ben ümraniye ikamet etmekteyim, Eğer sizin içinde uygunsa bu araçları sizin çalışmalarınızla geliştirelim. iş makinası hususunda ciddiyseniz ilk müşteriniz olurum.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

ibrahim bey araçlarınız çok güzel yapım aşamalarını paylaşabilirmisiniz
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tamiya scania aksesuarlı çekicimiz fatih-i 5 3,368 16-04-2021, Saat: 04:33
Son Yorum: by_tegmen
  İlk aracım Scania CR19 Kamyona Başlıyorum. namso 64 62,984 29-03-2020, Saat: 16:06
Son Yorum: by_tegmen
Photo Scania R620 Demonte Kit mesungur 25 20,397 11-05-2017, Saat: 13:37
Son Yorum: mesungur
  handmade scania r620 6x6 hevdem 49 43,043 02-04-2017, Saat: 15:54
Son Yorum: mgm
  6×6 Scania Kamyon turanyazici5561 25 25,909 20-08-2016, Saat: 17:44
Son Yorum: turanyazici5561

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi