• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KOMATSU WA500-7
hakan hocam kırmızı şanzımanım var motorda sağlam yani anlıyacağın sadece eksiğim valf Big Grin sorun bo malzameleri tam yerine yerleştirebilmek :S sıkıntı o
serdar eline sağlık neredeyse bitmiş ve çok güzel olmuş valla benimde yapasım geldi Smile
sağol Çağdaş yap yap tabi yükleyiciler çoğalsın Big Grin
pille ilgili bir konu vardı onuda paylaşayım telekominikasyon firması olduğum için pil veya batarya satan çok geliyor geçenlerde tanesini 10 tl ye aldığım pilleri lehimleyerek evet lehimledim çünki ona uyumlu resimleri paylaşayım arkasından 4mm lik alü levhayı dekupaj ile keserek kepçe kollarını yapmaya koyuldum neredeyse bitti
[Resim: iWXilZw.jpg]
[Resim: EbfO04v.jpg]
[Resim: xGozBpY.jpg]
[Resim: riQ289P.jpg]
[Resim: ghztdof.jpg]
Serdar gayet iyi gidiyorsun sonucu merakla bekliyorum.
S E R K A N
lehimi tuttu mu sağlam?
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
(05-06-2015, Saat: 00:21)Tekniker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serdar gayet iyi gidiyorsun sonucu merakla bekliyorum.

Tşk Serkan Abi inşallah biticek Big Grin

(05-06-2015, Saat: 08:56)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: lehimi tuttu mu sağlam?

tuttu tuttu dikkat edersen lehim yapılması için ayrı bir plaka daha var pillerin arkasında o yüzden lehim pile zarar vermiyor
tmm gördüm.
o parçalar pilin kendinden mi var, sen mi yaptın?
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
(05-06-2015, Saat: 09:22)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tmm gördüm.
o parçalar pilin kendinden mi var, sen mi yaptın?

yok ben yapmadım orj den var o plakalar el fenerlerinde kullanılan yüksek mah lı 3.7 volt li ion piller bende baya vardı kullandım balance lı şarj aletiylede şarzda kesinlikle sorun çıkarmıyor 30 tl ye 3s pil sahibi oluyorsun
[Resim: uMgTwc5.jpg]
[Resim: xhmWhyK.jpg]
[Resim: xhpS5jw.jpg]
[Resim: OmcBGMk.jpg]

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ev yapımı komatsu wa 500 lastik yükleyici cumhur 9 15,112 05-09-2013, Saat: 12:45
Son Yorum: Kamyoncu-Itulu1

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi