Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri

Tam Versiyon: Excavator yapıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar. bu başlık altında bir ex yapmak için ne gerekir nereden alınır bunları paylaşmaya çalışacağım. ilk önce ne gerekli ve nasıl bir araya getirilecek kendi ex im üzerinden genel inceleme yapmak adına video çektim. daha sonra hidroilk kısımlar neler ve nereden temin edilir. elektronik kısımlar ve nereden temin edilir nasıl bir araya getirilir yavaş yavaş paylaşmaya çalışacagım umarım yapmak isteyen arkadaşlara faydam dokunur.
Evet bu video da genel bilgiler paylaşmaya çalışacağım

iyi bir çalışma olur inşallah. bir daha bu tarz sorularla (ex yapacam ...)karşılaşmayız direk bu sayfaya bakar yapacak olan kişiler.
Konu gayet güzel. Faydası olacağını düşünüyorum. Kolay ulaşılması açısından konuyu sabitledim.
eline sağlık hocam güzel olmuş. trafoyu görünce bir an ne oluyor falan dedim Smile
Cok guzel bir anlatim olmus. Tesekkurler.
Selamlar
bunu yapman güzel olmuş hocam çok kişiye yararlı olacagına eminim
elinize saglık guzel anlatım olmuş yanlız süngere sarmak yerıne pompayı zemıne vıdalamak daha dogru ısıyı plakaya yaysın ve daha gec ısınsın dıye. Carsonda da Wedicodada leimbachdada bu sekılde.
Çok güzel bir paylaşım olmuş,elinize sağlık
(13-01-2014, Saat: 01:28)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]elinize saglık guzel anlatım olmuş yanlız süngere sarmak yerıne pompayı zemıne vıdalamak daha dogru ısıyı plakaya yaysın ve daha gec ısınsın dıye. Carsonda da Wedicodada leimbachdada bu sekılde.

Hocam hortumlarla ilgili emre hocaya ulasmak istiyorum ama nicki nedir emre hocamin nasil ulasacagim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Arkadaslar begenmenize sevindim. Diger konularda da gun gectikce nlatimlarimi yahinlayacagim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
EMK emre kol Smile
Sayfalar: 1 2