Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri

Tam Versiyon: 19 mayıs pazar İstanbul -İzmir buluşması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
.
NOT: Konunun bütün görselleri

http://rckamyon.com/showthread.php?tid=587

konusunda mevcuttur.

Bugun aklıma bir fikir geldi, malum ucak biletleri eskisi gibi pahalı degil istanbul grubu olarak günübirlik izmire gidelim hem izmirdeki arkadaşlarımızı canlı birebir görür kurduugmuz arkadaşlıkları dostlukları pekiştiririz hemde hepımız ıcın hava degısımı olan guzel bır gun olur. tarih olarakta 18 ctesi yada 19 mayıs pazar dıye dusundum. Hem İzmir hemde istanbuldaki arkadaşlar ne dusunuyorsunuz ??

Fıkırlerınızı beklıyoruz
maça 1-0 yenik başladım
18-19 mayıs :S

böyle bir etkinliği nisan ortalarında düşünseniz ? Big GrinBig Grin
Şahsen benim için çok sevindirici bir haber umarım bir aksilik olmaz herkese uyar ve hepberaber Türkiyenin en büyük rc kamyon buluşmasını yapmış oluruzSmile
bende bu organisazyonda varım bizler içinde değişik bir buluşma olması dileğiyle.
Aranıza yeni katılmış birisi olarak çok memnun olurum. Tabiri caiz ise 10 numara 5 yıldız olur Smile))
Arkadaşlar uzun zamandır sizlerin taktire şayan projelerinizi takip ediyorum ve mayis için izmir de buluşma organize etme fikriniz süper bir olay formda pek yazmadım ama defalarca okudum az çok sizleri tanıyorum. Sizleri izmir de misafir etmekden onur duyarım . Kısaca kendimi tanıtayim 43 yasindayim işim inşaat gayrimenkul üzerine .
Ahmet tecer izmirden sevgi saygilar
Selam Ahmet abi istersen yeni başlayanlar kısmında kendini tanıtırsan bütün forumdaki arkadaşlarımız görmüş olur.
merhabalar arkadaşalr izmir buluşması tarihlerinde ayın 18 inde 24 saat görevdeyim yani 19 mayıs sabahı görevden çıkıyorum.bu yüzden şuan uygun olan bilet fiyatları ile bileti almam mümkün değil.yakın tarihtede bu imkanlar tükenmiş olacak.ve uçak sabihada kalkıyor.ulşaımda sıkıntı olacak.bu sebeplerden şimdiden yapacağınız organizasyonda keyiflli sohbetler diliyorum.
Şu anda 18 ctesi icin 163 tl git gel istanbuldan sabah 9.10 ve aksam ızmırden 6yı 10 gece.

https://www.edreams.com.tr/

ve benzeri sitelerden farklı kombınasyonlar yapılabılır. Yanlız nıyetlı olan arkadaşlar cabuk organize olalımkı bıletlerı daha da pahalılanmadan alalım
benim hesaplattığım thy den gidiş dönüş 108 tl çıktı az önce baktım ama dönüş 20 ayarlamıştım
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13