• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: İlk Projem
beyıncı arkadasım bu saydıgın bazı seylerı turkıyede bula bılırım ve kasnagını abım kalıbcı o yapar servoları turkıyede bulma sansım varmı bılmıyorumda kumandayı nerden bula bılırım nasıl bır kumanda onu bılmıyorum
ben bulamasın demedim hatta bulman için bende yardımcı olurum hiç sıkıntı deil servolar esc kumanda pil şarj ex bende mevcut sade hidrolik eksik istersen hepsini verebilirim sana
olur kardes sımdı tam ıyı bır bılgı sahıbı olayımda abım ıle kasnak uzerı konusayım oyle baslayacagım
(13-01-2014, Saat: 17:11)kemal yılmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: olur kardes sımdı tam ıyı bır bılgı sahıbı olayımda abım ıle kasnak uzerı konusayım oyle baslayacagım

Kusura bakmayın Kemal bey ama ben sizin yazdığınız bu cümleden hiç bir şey anlamadım. Zaten tam ve iyi bir bilgi sahibi olabilmek için gelmediniz mi bu foruma? Ayrıca abinizle görüşeceğiniz bu kasnak nedir ben anlayamadım.
S E R K A N
kolları palet dıslılerı ve govde bunları abım yapabılır her halde yoksa yıne satın alacagım ınsallah hele ıyıce bır bılgı sahıbı olalım deyılmı
arkadaslar ebaydan bır exkavador alsam dıs kasnaga dokunmadan yenı den pıstonları ve ıc sensor ve mekanızmaları alsam olurmu arkadaslar ne dersını bılgınızı beklerım saygılar
Kemal bey, Ic sensor dıye bırsey kullanmıyoruz, Hıdrolık akımını yonlendırmek ıcın valf kullanıyoruz. elektronık olarakda esc hıdrolık pompa motoru ıcın. Kasnak dedıgınzıde kupayada kasa dıye tabır ettıgımız sey sanırım. Dedıgınız evet olabılır zaten bruder donusumlerı bu sekılde oluyor. Ama bılgı edınmek ıcın dıkkatlıce okuyun butun konular. Ilgılı konuları okuyup orda anlamadıgınız detayları o konularda sormanız sıze daha cok bılgı kazandıracaktır.
evet demek ıstegım bu bana yardımcı oldugunuz ıcınde tsk ederım
SLM ARKADASLAR BU DIYER UYELIGIM SIFREMI UNUTUM EMAILİME SIFREM GELMATI BEN KEMAL YILMAZ ARKADASLAR HOBBYTİME DEN BIRAZ PARCALARA BAKTIM SERVOLAR PALETLER ESCLER DISLILER KUMANLARI FALAN BULDUM AMA HANGILER UYAR ONU BILMIYORUM HANGILERI ALAYIM BANA BIR YARDIMCI OLURMUSUNUZ HER KUMANDAN HER ESCYI CALISTIRIMI BILMIYORUM YARDIM BEKLIYOR SIZLERDEN SAYGILAR
spam maile gelmiş olabilir orayı kontrol edin
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi