• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Selamlar
Arkadaşlar merhaba.

Aytaç ben, Kars'tan. Yaş 24. Elektronik Teknikeriyim.

Eskiden sürünen asker oyuncağı vardı, onu açar içindeki mekanizmayı çıkartır pazardan aldığım plastik kamyonun ön tarafına koyar, kaynak demirinin miliyle arka tekerlere gücü aktarırdık...

Daha ilerletip 6x4 çeker yapmıştık..

Bi ara tek vites yetmiyor diyerek 2 vites yapmayı düşündük, dişlilerin oranıyla oynayarak Smile

Kontraplaktan dorse yapar, kenarlarını falan ledlerle aydınlatırdık..

Oynadık oynadık sonra el ayak çektik.. Bu dediğim 2000lerin başıydı. 11 idi yaşım.

Ama o kadar su akmış ki köprünün altından! Forumda 2-3 gündür takılıyorum resmen hafif bi gülümsemeyle beraber şok oldum.

Şaftlar,diferansiyeller, servolar, vitesler, çok kaliteli kasalar,tekerlekler falan.. Hemen herşey gerçekçi..

Biz kaymasın diye sert plastik tekerin üzerine şambriyel kesip yapıştıtırdık...

Kızdım kendime şu an keşke bu kadar uzak kalmasaymıştım... Her ne kadar geçmişte çocuk yaşta bir şeyler yapmış olsam da siz beni sıfırdan başlayan biri olarak görün. Çünkü herşey çok değişmiş...

Biraz uzun oldu Smile

Aranızda olmaktan mutluyum, sizlerden öğrenecek çok şeyim var.. Keyifli forumlar...
Aramıza Hoş geldin kardeşim Yaşın 24 önünde çok uzun yol var bu hobi için.
Elinin yatkın olması güzel. El becerisi el emeği başka olur.

Mustafa KARACA

İzinli
evet zamanında bizde oynadık çamaşırsuyu kutularının kapaklarından tekerler yaptık odun çekicileri yaptık ama o iş farklı bu iş farklı
aramıza hoş geldiniz inşallah kısa sürede bir araç edinirsiniz kars da sanırım mükremin vardı :=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
aramıza hoş geldın karda muko vardı ama oda malatyada şimdi
Aramıza hos geldınız, mukremının bır ayagı karsta tanısırsınız. Hatta beraber proje bıle yaparsınız ınsallah onumuzdekı gunlerde
Teşekkürler arkadaşlar/ağabeyler..

Evet bu iş farklı öyle kapaktan teker yapmaya benzemiyor Smile Çok detaylı ve kapsamlı..

Bu hobi için aslında aradayım, çünkü fotoğrafçılık ve motosiklet hobilerimi üst seviye yaşayan biriyim. Bazen buradaki rakamları görünce bi durup acaba demiyor değilim Smile

Hayırlısı olsun bakalım, ucundan bir şeyler yapmaya çalışacağım. Evet Mükremin Bey'in hem ilanını hem de aracı yapış aşamasını gördüm. Açıkçası büyük nimet benim için bu denli biriyle aynı şehirde olmam.
Kardş hoşgeldnz aramıza dediklerinizi bizde yaptk çocukken inşallah yaknda bi modele kavuşursunuz
1/14 kıng hauler damperli
1/14 bomag silindir
1/14 man TGX 26.540 6x6 damperli
1/14 mercedes 1851
1/ 16 carson liebherr 634
1/ 14 Bmc tm 140 4x2
hoşgeldinizz. uamrım sizi de modeliniz ile görebiliriz.
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
(22-11-2013, Saat: 16:53)ytczm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler arkadaşlar/ağabeyler..

Evet bu iş farklı öyle kapaktan teker yapmaya benzemiyor Smile Çok detaylı ve kapsamlı..

Bu hobi için aslında aradayım, çünkü fotoğrafçılık ve motosiklet hobilerimi üst seviye yaşayan biriyim. Bazen buradaki rakamları görünce bi durup acaba demiyor değilim Smile

Hayırlısı olsun bakalım, ucundan bir şeyler yapmaya çalışacağım. Evet Mükremin Bey'in hem ilanını hem de aracı yapış aşamasını gördüm. Açıkçası büyük nimet benim için bu denli biriyle aynı şehirde olmam.

Merhabalar, Kars'tan bir kişi daha bulmak benim için büyük bir zevk. Aynı şehirde değiliz şu anda ama arada bir Kars'a gidiyorum ve haziranda temelli dönüş yapacağım. İnşallah kısa sürede görüşür birlikte bir şeyler başarabiliriz.

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. O kadarda iyi olamasak ta bir şeyler yapmaya çalışıyorum. Kısa sürede görüşebilmek ümidi ile. Aramıza hoş geldiniz. Umarım güzel vakit geçirirsiniz.
Aramıza hoş geldiniz keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle...
1:16 Wedico Mercedes Benz NG 3535 K 8x8
1:16 Hidrorik Bruder Cat 320 Excavator

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selamlar cuneyt 12 10,182 04-12-2016, Saat: 19:31
Son Yorum: cuneyt
  Selamlar zagah 6 5,218 13-11-2016, Saat: 16:22
Son Yorum: mgm
  denizliden selamlar bozelli102s 10 9,392 06-01-2016, Saat: 19:34
Son Yorum: bozelli102s
  Antalya dan selamlar cevran07 7 9,539 27-06-2015, Saat: 18:00
Son Yorum: aksaraylı68