• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wedico Daf Xf 105 SSC Kırmızı
videoda geçenmuhabbet ilginç olmuş :=)
araç şahane gidiyor mükremin zaten daglara daşlara vurmuşsun :=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
mükemmel ötesi on numara olmuş..dediğin gibi dişli lastik şart. o da oldu mu tamam
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
(18-06-2014, Saat: 19:30)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: koca koca adamlar oyuncak kamyonlarla oynuyorsunuz heee
nerden aldın bunu
kaç para
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

benim oğlanda almış bundan evde oynuyor Big Grin Big Grin

İnsanlar merak ediyor, gelip sorular soruyorlar haliyle. Dün akşam apart girişindeki görevli merak etti sordu, hocam nedir bu diye. Açtım çalışmasını falan gösterdim, çok beğendi hoşuna gitti. Keşke fiyatını söylemeseydim Smile

(18-06-2014, Saat: 19:44)tufan.oguz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: HAHAHA GÜZEL ESPRİ KOCAMAN ADAMLAR TIRMIŞ KAMYONMUŞ ANLAMAYANLARDA

ANAAAAAA EŞŞEK KADAR ADAM ÇOCUKLUĞUNU YAŞAYAMAMIŞ DİYORBig Grin

Aslında çok yadırgamıyorum. İnsanlar birincil ihtiyaçlarını karşılayamadıkları için bu tarz hobiler insanlara zengin işi veya gereksiz olarak görünüyor.

(18-06-2014, Saat: 21:59)EXALİ Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mükremin kardeşim kamyon da video da on numara olmuş eline sağlık

Teşekkür ederim abi. Sağolasın.

(18-06-2014, Saat: 22:14)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mükodan yedik azarı Big Grin Big Grin
mükremin abi
on numara beş yıldız bir video hazırlamışsın, gayet stabil gidiyor kamyon.
arada kumanda acemiliği olmuş ama hadi onu görmezden geleyim Big Grin Big Grin

Kumanda acemiliği konusunda eleştiri kabul etmiyorum Smile

(19-06-2014, Saat: 08:59)fatih-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: videoda geçenmuhabbet ilginç olmuş :=)
araç şahane gidiyor mükremin zaten daglara daşlara vurmuşsun :=)

Evet sonunda dağlara taşlara vurdum. Muhabbet ilginç sayılır gerçekten. Kendi çocuğunun uğraştığını söylediği şey sanırım model iş makinası değil. Model araç olsa mutlaka bir şekilde haberimiz olurdu Smile

(19-06-2014, Saat: 09:14)enskyc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: mükemmel ötesi on numara olmuş..dediğin gibi dişli lastik şart. o da oldu mu tamam

Teşekkür ederim. Evet tek eksik sayılabilecek nokta arka lastiklerin dişli olmaması. Önler dişli olmaz zaten. Kupa yüksek olduğu için dişli lastik hoş durmaz, ama arkalara ilerleyen zamanlarda takılır.
Selam Mukremin
Harika bir modele sahip oldugunu birkez daha belirtmek istiyorum. Bu seferki vidro cekimi güzel olmus.
Dilerim en kisa zamanda hidrolik sistemine kavusursun.
Selamlar.
(19-06-2014, Saat: 23:36)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam Mukremin
Harika bir modele sahip oldugunu birkez daha belirtmek istiyorum. Bu seferki vidro cekimi güzel olmus.
Dilerim en kisa zamanda hidrolik sistemine kavusursun.
Selamlar.

Teşekkürler Mehmet abi, bu arada araç Bahadır abiye ait , o kısmı düzeltmek istedim. Aracın hidrolik sistemi montajlandı. Ancak damper ve piston arasındaki bağlantı yapılmadı, hidrolik yağı falan konulacak. Bu işlemler sanırım İstanbul'da olacak. Damperi delmek için gerekli malzemem yok, kaş yapalım derken göz çıkarmayalım. Birde hidrolik yağını koymak istemedim. Taşınırken sorun çıkartır. O nedenle bu işlemler daha sonra yapılacak.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Wedico daf xf 105 SC 8*8 damperli kamyon by_tegmen 123 122,232 12-05-2015, Saat: 22:52
Son Yorum: volkan
  WEDİCO DAF XF105 SSC damperli captain_musty 54 62,189 18-04-2013, Saat: 22:30
Son Yorum: enskyc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi