• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silobas
vayyyyBig Grin devamını sabırsızlıkla beklıyorum
çok güzelya ağır olmasıda çok iyi olmuş yürürken çok şahane duracak
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
çok iyi görünüyor Hakan.. boyalı hali daha iyi olacak eminim.
Wedico VOLVO F-12 intercooler
Wedico Mercedes NG 2636

www.hedzaajans.com
www.senveta.com
Elinize sağlık gayet güzel ilerliyor. Yürür halde görmek dileği ile.

Tamiya Cascadia 6*4

Tamiya Scania R730 Topline 4*4

TAMIYA / 1:14 40ft. Container Semi Trailer

Walkera QR X350 
Ufak uafak kapaklara, yürüme yolu ve merdivene başlarız artık. Biraz kaynak işi olucak onuda şirkette hallederim...
çok güzel olmuş yapanın elınde salık
Harika gorunuyor Hakan. Tam bittikten sonra cok daha guzel olucak
Gayet güzel görünüyor. içine sıvıyı da koyduğunuz da bunu çekmeye ağır yük çekicisi lazım en azından 4 aks olacak.
S E R K A N
Yılın ilk günü erken kalkınca ve hazır tatilide bulmuşken biraz uğraşıyım dedim. Silo kısmı işyerinde. Bi kaç kaynak işi olduğu için orda bekliyor. Önce tekerlekler için mil boyunu belirledim. Çekicinin aks aralığına göre. Sonra şasede makas yerlerini ölçüp biçip işaretledim. Bi kaç tane makas için parça kesip hazırladım, Bi tanede deneme makas yaptım. Fakat deliklerini orantısız açtığım için çöp olduSmile
Bakalım yavaş yavaş şase ortaya çıkacak gibi..
Silo kısmı içinse bi yürüme yolu, korkulukları,arkaya merdiven ve üst kapakları yapmam gerekiyor. Yürüme yolu için bi masa üstü kalemliğin delikli sacını kullanıcamSmile Bakalım nasıl olucak....Bi kaç da resim...

[Resim: IMG_3747_zpsa63d1edb.jpg]

[Resim: IMG_3744_zpse9d34684.jpg]

[Resim: IMG_3746_zps46948a62.jpg]

[Resim: IMG_3745_zps660ef435.jpg]

[Resim: IMG_3748_zps846757fd.jpg]

Buda eşimin hobisiSmile 3 ayda bitirdiği 4000 lik puzzle..Azcık büyük olduSmileSmile (sağ alttaki sigara paketi)

[Resim: IMG_3740_zpsc0c1bb79.jpg]
Selam
Yilin ilk gununde zaman ayirman gercekten guzel. Yapmis oldugun makaslari delmek icin bir tane sablon kullanabilirsin deliklerin kaymamasi icin. Boylelikle delik araliklari hep ayni kalir. Bunu kucuk bir aliminyum yada demir parca kullanarak yapabilrsin. Bu arada puzzle baya buyukmus. Respect
Selamlar.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi