Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.16 Bruder Mercedes-Benz Sprinter
Bilindiği üzere forumumuzun belki de Türkiye nin ilkhafif ticarisinin yapımına başlamıstım. Fakat zaman bulamadığımdan uzun bi süre yapımına devam edemedim. Ben de bu süre zarfında aracın daha temiz ve düzgün görünmesi için aracın bazı parçalarını değiştirdim. Simdi gelelim parçalarımıza.
Aracın yürüyen aksamını (lastik ve jantlar hariç) Okan abiden temin dttim. Kendisine buradan sonsuz teşekkür ederim. Şase robbenin 4x2 çekici şasesi. Şase eğer uzun gelirse aracın kasasını uzatıcam. Makaslar yine robbenin makasları. Difler ve aktarma ise onları ben bilmiyorum. Onları Okan abi biliyodur. Smile Kupa ve kasa ise bruder marka. Kupa ve kasayı bilindiği üzere mavi beyaz şeklinde yaptım. Aslında tamamen süt beyaz istiyodum ama astar bulamadığımdan dolayı beyazı direkt atınca krem durdu. Ben de krem duran yerlere mavi attım. Şimdilik jant ve lastiklerim yok. Bütçemi toparladıktan sonra onları da alıcam ve hep beraber sizlerin fikirleri, yorumları ve tavsiyeleri ile aracı bitirmeyi amaclıyorum. Şimdi gelelim en can alıcı noktaya. Resimler malesef yok. Smile Şu an aracım kargoda ve bana doğru geliyor. En yakın zamanda bol fotolarla sprinter karşınızda. Smile Smile
Mert EREN
hadi bakalım, benim lastikler inşallah olur da oda aradan çıkmış olur. Bu arada ön diff geldi mi?
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
İnşallah Volkan abi. Baban bugün kargoya verdi. Yarın elimde olur ve sana haber veririm.
Mert EREN
en kısa zamanda glırde artık tamamlarsın inşllah sprinter i Big Grin robe sasede ıstedıgın gıbı uyar ınsalah.
CAT: 963 B Scaleart // 345D LME Wedico // CS 563 E Handmade
Mercedes Benz: SK 3544 AK 8x8 Premacon // NG 2638 AS 6x6 Wedico // 2624 LAK 6x6 Handmade
MAN: F90 35.422 VFAK 8x8 Wedico - Premacon 
Volvo: F12 6x6 Wedico - Premacon

BOSTANCI INSAAT RC Construction Channel
İnşallah abi kısmet olursa yarın elimde olur ve çalışmalara başlarım. Smile
Mert EREN
Hayırlı olsun Mert umarım herşey istediğin gibi gider ve bizede görsel şölen olur.
İnşallah Alp abi. İlk denememde bazı şeyler istediğim gibi gitmedı. Tabi acemiliğimden kaynaklanıyo. Bu sefer ortaya daha profesyonel ve temiz bişeyler çıkarmak.
Mert EREN
mert yeniden mi başladın sprinter işine?
Evet Ozan sprintere yepyeni bi sayfa ile yeniden başlayalım dedik.
Mert EREN
yap artık şunu ya ben de başlamayı düşünüyorum bu aralar sprintera seninki biterse erken senden bilgi adına faydalanırız Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İlk aracımı sizlere sunuyorum. Mercedes-Benz Sprinter Mert Eren 193 150,473 11-04-2013, Saat: 15:02
Son Yorum: Mert EREN

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi