• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var
murtaza bey bu işler ülkemiz için erken. yani bizde o kültür oturmadı daha. ben çevremden biliyorum arkadaşlara eşe dosta bu hobi ile ilgili açıldığımda yüzüme bakıyorlar. ayrıca o parayı yatıracaksınız ama karşılığını alamazsınız hele birde kullanacaklar dikkat etmeden kumandaya veya araca zarar verecektir. ama hani müsait bir açık ve kapalı alan ayarlansa çeşitli etaplar yapılsa ücret karşılığında kullanıcılar kendi araçlarını getirip hep beraber oynasa olabilir. ama hani öyle çok bir kazanç beklemeyin yinede. neyse inşallah böyle mekanların olması dileğiyle (gerçi aracı olana her bayram diycem ama beraber olmanın tadı başka olur tabiki)
bulmana yardımcı oluruz biz
bende yardımcı olabilirim elımde baya bır arac var
satma amaçlı yapacaksan yap derim ama kira ddüşünüyosan hiç tafsiye etmem çümkü araçlar pahalı araclar oldugu için parçalarıda pahalı kı verdıgın kişiler acemi oldugundan dolayı saga sola vuracaklar aracları kırılan parçalar olacak kısacası getirisinden fazla götürüsü olacaktır
bence olmaz diye birşey yok aracları fazla vitesli kulandırmadıkça araçlar hasarda olmaz güzel fikir bölgeye uyarmı bilemem bence daha turistin geldiği yerlerde mevsimlik olabilr istanbul zaten müsait bu iş için yardım konusunda herkes yardımcı olur
umarım baaşrırsınız ve trde ilk olursunuz
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
uyarılarınız için çok teşekkür ederim murat arkadaşın dediği gibi bizim millette o kültür daha yok çarpışan araba olarak kullanırlar. şimdilik geri vites yaptım ama kendim için bir şeyler yapacağım.
Bu olayı bende düşünmüştüm Murtaza bey, ama tam olarak kiralama değil. Herkesin modelini getirip kullanabileceği model bir şehir kurma şeklinde. İçinde mağzalara ürün taşınan, yol yapımı, şantiyesi olan, köprüleri akarsuları olan, tünelleri otobanları toprak yolları ile tam bir minyatür şehir şeklinde. Herkes elindeki aracı ile çalışmaya katılacak. Yol olmayan topraklık alanlarda iş makineleri çalışacak yeni yollar el birliği ile inşaa edilecek. Yani amaçsız bir çalışma olmayacak. Böylece herkes aracı ile gelişime katkı sağlayacak. 100 metrekare bir yerde de yapılabilir. Gelenlerden sadece araziye giriş için ücret alınacak. Bu hem sizin yatırım maliyetinizi azaltır hemde bütün modelcileri bir yere toplar. Herkes aracındaki işlemleri paylaşır. Benim aklımda da böyle bir şey vardı. Benim imkanım yok ama sizin var ise düşünün derim.
Tamiya Volvo FH12 4x2
Kapaklı Sal Dorse (El Yapımı)
Damper Dorse (Proje aşamasında)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba gediz4543 5 1,851 23-03-2021, Saat: 14:01
Son Yorum: emrecann3542
  Merhaba Fyo 2 954 09-03-2021, Saat: 14:17
Son Yorum: fatih-i
  Merhaba serkan001 6 3,303 30-09-2019, Saat: 00:42
Son Yorum: Kamyoncu-Itulu1
  Merhaba Aktivite oluşturmak istiyorum aliferdialp 3 2,141 17-09-2019, Saat: 13:26
Son Yorum: by_tegmen
  Merhaba- Bruder Traktör MRYAKTU 18 24,034 16-09-2019, Saat: 01:45
Son Yorum: serkan001

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi