• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BMC ...
ölçüler 1/1
Şu BMC den ben de yapmayı çok isterim Smile
Valla projenın fıkır babası Serkan abı (tekniker) blueprintleride Korkut Varol hazırlamıs ve serkan abı ondan maıl ıle almıs sanırım. Sımdı bu konuyu ve hazır cizimleri goren bazı uyanıklar cıkıpta projeyı sahıplenip seri üretime gecmesin. SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI.
emege saygı derim başkada bişey demem okan haklı bence
Doğrudur sağolsun Korkut VAROL beye mail attım kendisi bana çok hızlı bir şekilde cevap yolladı. Kendisine de ayrıca bu kadar hızlı bir şekilde benim yolladığım maile cevap verdiği içinde çok çok teşekkür ederim.
S E R K A N
Sitede gezen bot'lar üzerine alınabilir sanırsam Smile
arkadaşlar serkandan çıktı fikir ben bi yapım geri kalanlara allah kerim
1/14 kıng hauler damperli
1/14 bomag silindir
1/14 man TGX 26.540 6x6 damperli
1/14 mercedes 1851
1/ 16 carson liebherr 634
1/ 14 Bmc tm 140 4x2
sağolasın savaşım ellerin dert görmesin Big Grin
S E R K A N
(28-01-2013, Saat: 01:46)Kamyoncu-Itulu1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla projenın fıkır babası Serkan abı (tekniker) blueprintleride Korkut Varol hazırlamıs ve serkan abı ondan maıl ıle almıs sanırım. Sımdı bu konuyu ve hazır cizimleri goren bazı uyanıklar cıkıpta projeyı sahıplenip seri üretime gecmesin. SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI.

Şimdi kontrpiye halde kaldım...

Ellerine sağlık Korkut... Tabi, Serkan'a teşekkürlerimi borç bilirim...

Bu arada Proje envanteri yapıp, vira Bismillah yelkenleri açmaya niyetliyim...

Hadi bakalım hayırlısı... Meclis üyesi olarak durumu üzerime almıyorum... Big Grin
Özhan Kürkçü
merhaba serkan korkut beyle kısa bi zaman içinde tanışma olanağımız oldu.işçiliği projeleri gerçekten süper benim sergi konusundaki anadolu serisi araçların tasarımcısı.referans sağlam yerden.inşallah bmc istediğiniz gibi birşey olur.yapmayı düşünüdüğünüz projeyi sabırsızlıkla takip ediyorum kolay gelsin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi