• Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk aracımı sizlere sunuyorum. Mercedes-Benz Sprinter
Güzel bi fikir Ali bey. Uğraşılırsa neden olmasın?
Aynen Mükremin bey şasiyi değiştiricem.

Mustafa abi biraz düşündüm de buna biraz daha detay katıp kamyonet olarak mı bıraksam acaba?
Umarım bu fikir canlanır, sabırsızlıkla bekliyorum dostum.
Mert kolay gelsin. İlk önce minibüs mü yoksa kamyonet mi olarak kalacağına karar ver ondan sonrası zaten yavaş yavaş oluyor.
S E R K A N
Bence mantıklı şevkini kırmamak için karışmayayım dedim ama madem sen söledin. Bu senin ilk modelin ilk önce bunda bişeyler yap damper olayı motor olayı ön tekerlerin dönüş olayı. Yani her nekadar bruder la uğraşmak kolay gibi gözüksede öyle değil. Esc sistemleri kumanda sistemleri motor olayları falan filan derken işin çok Mert Smile Daha sonra dediğin gibi kendi aracınızı örnek alarak 0.60 lık saçtan veya stren den falan yapabilirsin. Hadi kolay gelsin Smile

Mustafa KARACA

İzinli
Serkan bey araç gelince baya bi inceledim. Fakat kamyonetten minibüse çevirmek baya zor görünüyor. Bunu kamyonet yaptıktan sonra el yapımı BMC Levend XL yapmaya karar verdim. Çünkü kamyonetten minibüse dönüşüm yaparken benim gibi acemler için baya bi zor. O yüzden Levend XL yi minibüs yapmaya karar verdim. Çizimleri forexe yapıştırıp kesip biçicem artık. Aynı maket tekne yaparmış gibi olacak.Smile

(22-12-2012, Saat: 02:16)captain_musty Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence mantıklı şevkini kırmamak için karışmayayım dedim ama madem sen söledin. Bu senin ilk modelin ilk önce bunda bişeyler yap damper olayı motor olayı ön tekerlerin dönüş olayı. Yani her nekadar bruder la uğraşmak kolay gibi gözüksede öyle değil. Esc sistemleri kumanda sistemleri motor olayları falan filan derken işin çok Mert Smile Daha sonra dediğin gibi kendi aracınızı örnek alarak 0.60 lık saçtan veya stren den falan yapabilirsin. Hadi kolay gelsin Smile

Abi aracın damperini iptal edicem. Çünkü hidrolik olayı öğrenci adam için baya bi pahalı gibi görünüyo.Smile
Niye benim sistem hidrolikmi ? motorlu Savaş abin neye uğraşıyor kaç gündür.

Mustafa KARACA

İzinli
Eyvah fırçayı yedik.SmileSmile
Abi senin harfiyat kamyonuna baktım da güzel bi fikir. Fakat bu nasıl çalışacak onu anlamış değilim. Ama en yakın zamanda Tavşanlıya ziyaretine gelip yerinde görmeyi isterim.Smile
Ne zaman istersen İnegöl arabaları başlamış tavşanlıya direk Smile gel onlarla

Mustafa KARACA

İzinli
Sen şu harfiyat kamyonunu bitir ben de sprinteri alıp gelicem abi.Smile
Sprinterin damperi ufak spindele bile gerek kalmadan servo ile kaldırabilirsin. Torklu buyuk bır servo yeterlı olacaktır. Sprinter dönüşümü olarakta Turkıyede sanırım ılksin gelişmelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

NOT: kasa kalacagına göre konuyu hafif ticarilere taşıdım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.16 Bruder Mercedes-Benz Sprinter Mert EREN 22 25,738 01-12-2013, Saat: 16:01
Son Yorum: lynxtr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi