• Derecelendirme: 3/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk aracımı sizlere sunuyorum. Mercedes-Benz Sprinter
Merhaba sevgili forumdaşlar. Aracım sonunda geldi. İlk projem olduğu için sizlerin de yardımı ile bunu yürüteceğim.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Hay maşallah hayırlı olsun Mert. daha önce dediğimiz gibi malesef şaseyi değiştirmek zorundasın kullanacağın tek malzeme kupa ve kasa olacaktır. Smile

Mustafa KARACA

İzinli
Devam

Sağolasın Mustafa Abi. Aracı minibüs düşünüyorum, yapamazsam eğer kamyonet olarak kalacak. Şasi konusuna gelince bazı yerlerini ayıklayıp kullanabilrim diye düşünürüm. Olmadı yeni bir şasi imal ederim.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

merhaba kardeşim hayırlı olsun yeni modelin.
Sağolasın Ahmet abi.
Çok hoş mert hayırlı olsn işin biraz zor görünüyor ama isteyince olur ölçek ney
1/14 kıng hauler damperli
1/14 bomag silindir
1/14 man TGX 26.540 6x6 damperli
1/14 mercedes 1851
1/ 16 carson liebherr 634
1/ 14 Bmc tm 140 4x2
benim minibüs olacak ha rc olarak süper hadi kolay gelsin. ölçek 1/16

Mustafa KARACA

İzinli
Ölçek 1/16 Savaş abi.
Mustafa abi şunu minibüse hele bi çevireyim de sonra ben kendime bizim levend xl nin minibüsünü yaparım.Smile
Araç görünüm olarak gayet iyi biraz yükseltilip dişli lastik takılırsa mustafadaki vinç gibi bi vinç süper olacaktır buluşmalardaki kurtarıcı aracımz olabilir. Hemen kurdum kafamda beyin bedava.
Yeni projen hayırlı olsun. Diğer arkadaşlarında dediği gibi şaseyi değişmen gerekecek. Onun dışında kabin ve kasasını kullanabilirsin. Gelişmeleri heyecanla takip edeceğiz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  1.16 Bruder Mercedes-Benz Sprinter Mert EREN 22 25,779 01-12-2013, Saat: 16:01
Son Yorum: lynxtr

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi