• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruder damperli römork uygulaması.
Selam Volkan
En sonunda resimler geldiSmile +++
Dogru anlamissin yukari dogru takacaksin .En üsten vidalarsin.
Bu arada tekersecimi iyi aynisindan bendede var tam arzi icin. Birde römorka yükü koyunca yasilir assagi SmileCok güzel görüntü verir.
Selamlar.
Teşekkürler Mehmet.
Tekerleri Okandan aldım, daha doğrusu teker takımını diyeyim Smile
Alu profillerim yarın elimde olursa yavaştan kesip biçmeye başlayacağım.
Tekerlerin yük altında yandan yanak vermesi benim en çok hoşuma giden durumdur, o sebeple bu tekerlerde karar kıldım Smile
Makas ve şase konusunda yardımına ihtiyacım olabilir, msn e ekledim bu arada Wink
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
vıda yönü cokta farketmez elınde eger m3 e gore lokma varsa. Yoksa vıda yukarı asagı somun gelecek sekılde vıdalamak daha kolay olur. ben daha genıs olur dıye uzun vıda ve ıcıne malzeme gonderdım ıstersne keser kısaltırsın zaten. Eeee remork fena degıl gayet guzel duruyor neden bunu degıstırmek ıstıyorsun anlamadım ben Confused yoksa ben gayet begendım su anda.
Vida yönünde sorun olmaz diyorsanız, ben vida başı yukarıda somun aşağıda olacak şekilde yapmayı düşünüyorum Smile
Römork konusunda ise Okan, videoları izlerken özellikle krampe den sonra bu römork pek güzel gelmiyor. Daha doğrusu derinlik fazla yok, 7 santim derinliği var. Tekerleri takınca derinlik bakımından az gelecek diye düşünüyorum. Aşağıdaki resimler ne demek istediğimi anlatacaktır sanırım.

Birde Okan makas bağlantı aparatlarına dikkat ettin mi? ikisi kare şeklinde, ikisi uç tarafları uzun şekilde.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
evet ettim ikisi sekil olarak farklı biri robbenin biri wediconun ama herseylerı aynı sadece plastıklerın kalıpları farklı. Damper derinligine gelince 7cm gayet yeterli joskin de krampe de o cıvarlarda hatta krampe dahada kucuk olabilir. Joskin murat abide oda olcup kac cm derinliginin oldugunu yazabilir.
Ben şekilleri farklı olunca acaba önlü arkalı mı takılıyorlar diye tereddütte kaldıydım, sorun yok yani Smile
Birde ucu yuvarlak olanları diğerlerine benzemesi için üç kısımlarından kessem bir sorun oluşturur mu peki ???
Derinlik konusunda ise resimlerdeki gibi durup durmayacağına emin olamıyorum. Hani tekerler büyük gelir de kasa ile orantısız olur mu acaba ??? kasa at kulağına konmuş sinek gibi olmasın da Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
tekerlek ile kasa arasında uyumsuzluk olacagını sanmıyorum en azından fotolardan oyle bır uyumsuzluk sezınlemıyorum. Ucu yuvarlak olandan kesmek sorun olusturmaz ama kesmeden once kesın nasıl baglayagınıza emın olun oyle kesın. Bosa kesmeyın yanı
kardeş Merhabaar emegine sağlık çok güzel olacak gibi duruyor. Damper yapmak için bu redüktörlü kaldırma aparatından sende mevcutmudur. Bilgi verebilirmisin bir benzer anadolu remorkunada ben takayım diyorum.
DodgyTIRLATTIMDodgy
Ali bey, o bahsettiğiniz redüktörlü kaldırma aparatını trapez vida ile çözeceğiz Smile bir ara bursaya gittiğimde, küçük sanayiden bulabilirsem alacağım. aldığımda -acelesi yoksa- size de gönderirim Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
(16-10-2012, Saat: 11:15)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ali bey, o bahsettiğiniz redüktörlü kaldırma aparatını trapez vida ile çözeceğiz Smile bir ara bursaya gittiğimde, küçük sanayiden bulabilirsem alacağım. aldığımda -acelesi yoksa- size de gönderirim Smile

üstadım gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim aldığınızda muhakkak bekliyorum parası 3-5 neyse verelim sıkıntı değil maksat iş görsün.

birde şu ninke bir bak bakalım sence nasıl olur uygulasak olmazmı

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store...acts_.html
DodgyTIRLATTIMDodgy

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi