• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruder damperli römork uygulaması.
Bu başlık altında da traktöre takacağım römorkta yapacağım değişiklikleri elimden geldiğince ve dilimin döndüğüce anlatmaya çalışacağım.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Evet arkadaşlar. Römork için malzemelerin yarısını (tekerler ve dingiller) Okan'dan temin ettim. Alu profiller içinse Murat abiyi bekliyorum -forum baskısı yapayım azıcık Big Grin -. Onlar da geldi mi römork projesine başlayacağım.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
ya haklısın valla inan işten zamanım yok. cumartesi kesin gönderiyorum
Selam Volkan
hadi hayirli olsun bu proje Smile Herhangi bir resim varmi yapmak istedigin römorka uygun?
Resimli anlatimlari cok seviyorum lütfen bol bol resim.
Selamlar.
@ Murat abi insanlık hali olur yav, zaten daha çizim yapıyorum kendimce Smile
@ Mehmet beğendiğim birkaç römork var ama sen resimler küçük diye laf ediyorsun, yok aykırıymışız da yok anarşik mişiz de Big Grin Şaka bir yana bu sefer pulluktaki gibi olmayacak, resimler çok ve büyük büyük olacak Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
yapmak istediğim römorkun damperi aşağıdaki gibi olacak Big Grin

EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
eyvahhhh siku krampe Smile mehmet abi ile biz zaten krampenin takibindeyiz cunku bu damper wedico ıcın cok uygun ölçüleri ama. Ebay.de de 80 90 eurlara bıtıyor bi plastık remork almanlar parayı nereye harcayacaklarını sasırmıs dıye dusunuyoruz Smile soyle 10 20 eurlara bıtse ben dırek stoklayacagım zaten de Smile nerdeeeeee
Aynen Okan, ben de alayım dedim ama plastik bir römork için acaip fazla para yav Smile bende bruder in massey ferguson un arkasında takılı gelen var, onu düşünüyorum ama senin de satışını yaptığın plastik şaseyi hediye olarak Big Grin gönderirsen hem şase hem de kasası alu dan olacak şekilde yapmayı düşünüyorum Smile şaka bir yana Okan sendeki römorkun ölçülerini bana gönderebilir misin? Bende olanın ölçüleri Fendt e ufak gelecek gibi Smile

yav birde şunu sorayım, damperi tam oluyor demişsin, römork bu videodaki gibi damperli olarak mı satılıyor ki?
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
Saol Volkan banada örnek oldu bu çalışma Smile

Mustafa KARACA

İzinli
Ne demek Mustafa, hep beraber daha güzelini yapacaz inşallah Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi