Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bruder damperli römork uygulaması.
Okan bir tane buldum siku ama adamlarla yarışılmıyor yav Smile
Bide akşam akşam yine 50 doların başını yedik Smile şu proje hayırlısıyla bir bitse artık yav Big Grin Big Grin

Murat abi beni duyuyor musuuuunn Big Grin Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
tamam bruder remorku vereyim sana ama onun oyle kesılıp bıcılecek bı yanı yokkı. dırek alıp ustune ne eklıyorsan eklemelık bırsey. Remork damperlı ama vıdeodakını modlamıslar boyle degıl remork bruder gıbı komple plastık olarak satılıyor.
youtube facebook instagram paylaşımları:

BOSTANCI RC Truck Modellbau

youtube için tıkla BOSTANCI RC Truck Modellbau
http://www.bruderoyuncak.com/ bu siteye hiç baktınız mı? fiyatlar uygun gibi geldi bana. ebayden alınacağına buradan alınabilir. Bir de Afyon İkbal tesislerindeki alışveriş çarşısı gibi bir yer var bruder bayisi. orada da fiyatlar gayet uygun.
ben afyondan almıştım ikbal den orada fiyatlar uygun ama siteleri iyi araştırın derim bazen aynı ürün sc veya gg de çok daha ucuza bulabilirsiniz Smile

Mustafa KARACA

http://www.turkuazpazarlama.com bu adrestede uygun oluyor fiyatlar
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Turkuaz pazarlama türkiye distribütörü, 4*5 yıl once ıl getırdıklerıne ben getırten cocukla tanısmıstım benım yaslarımda ahmet dıye bırısıydı yerlerı istanbul beylukduzundeydı sonra tasındılar mı bılmem. Ama ithalatcı oldugu ıcın fatihinde dedigi gibi fiyatları makul. Aynı zamanda eger tak kamyon degilde farklı yada toplu projeler yapılacaksa ebay.de dede gayet ucuza bruder lotları oluyor. 5-6 eurlara ozellıkle eskı model actross gıbı kamyonlar alınabılıyor takıp edıldıgınde. Yada bruderle sınırlı kalmak ıstenmıyorsa ebay.de yada .com benımde genelde topladııgm gıbı 1:16 olceklı degısık parcalar oluyor Smile

Ben ciddi olarak söylemedim Okan Smile Bana ölçülerini gönderebilirsen yeterli olacak benim için Smile Çünkü Fendt ile massey traktörün arasında 2 cm ye yakın fark var.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
Fark olabilir ama bendekı bruderın olculerınede guvenme derım cunku bruder lastıkler olması gereken buyuk ve genıs 16 cm genişligi var. Eger ısıne yarayacaksa ıster bulusmada verırım ıstersen kargolarım bısı degılde o dedigim gibi olcu olarak güvenilir degil.

Ben şimdi tekrar bakıyordum da, ölçülendirmeyi senden aldığım tekerlerden yapacağım. Ve arkada iki teker damperli düşünüyordum ama sanırım 4 teker damperli olacak galiba.

Murat abi duyuyor musun beniii Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
[Resim: 12485569.jpg]

[Resim: 85465826.jpg]

[Resim: 34397079.jpg]

[Resim: 73807529.jpg]

[Resim: 72787856.jpg]

[Resim: 57687187.jpg]

[Resim: 13545450.jpg]

Makasları, vidalar yukarı bakar şekilde takacağım. Doğru mu düşünüyorum yada anlamışım Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi