• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S.a eyvah ki ne eyvahh
Arkadaşlar aldık almasınada nasıl toplayacam bi yardımcı olun ALLAH Aşkına

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

MAN TGX 26.54o 6x4
Yardıma ihtiyacım varrrrrr yokmu kimse yaaa
9 taksit kredi kartıyla aldım ben bunu toplayana kadar borcu bitmiş olur Sad
Çok karısık bi yardımcı olunda toplayalımm
MAN TGX 26.54o 6x4
Nasıl bir yardım istiyorsunkiSmile Telefonda anlatılacak bişey değil. Parçaları numara sırasına göre ayır masaya yay. Hepsinin üstünde harf ve rakam vardır. Sonra kitabı aç ilk sayfadan başla. Başlamak bitirmenin yarısıdır.
çok basit aslındaya sen başla geri gelicek herşey numarası şekline göre yazıyor zaten
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
(04-11-2015, Saat: 17:28)fatih-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok basit aslındaya sen başla geri gelicek herşey numarası şekline göre  yazıyor zaten

Fatih abi ne olur bi yardımcı ol ya lütfen Sad
MAN TGX 26.54o 6x4
umut hocam
arkadaşların da dediği gibi malzemelerin kenarında harflar var.
A grubu
B grubu gibi gidiyor.
misal kılavuzda A5 ile D9 parçalarının birleştiğini gösteriyorsa o parçaları bulup birleştircen.
bulmaca gibi Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
(04-11-2015, Saat: 17:58)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: umut hocam
arkadaşların da dediği gibi malzemelerin kenarında harflar var.
A grubu
B grubu gibi gidiyor.
misal kılavuzda A5 ile D9 parçalarının birleştiğini gösteriyorsa o parçaları bulup birleştircen.
bulmaca gibi Smile

volkan hocam çok karısık dur ugraısyom dönecem ben size
MAN TGX 26.54o 6x4
Ohoo, haci sen hele topla MAN'ı, daha dozer yapacam demiştin, pes etme öyle. Başlayınca çözersin, bence sıfırdan alman çok iyi olmuş, en azından daha karmaşık projelere (iş makinesi) geçerken bi tecrübe olur bunlar. Hadi Allah kolaylık versin Smile
TAMIYA MAN TGX 26.540 6x4 XLX
TAMIYA SCANIA R620 6x4 Highline
SCANIA R560 V8 (Bruder)
CAT 320DL (Bruder)
CAT D9T Bulldozer (Bruder)
TAMIYA Semi Trailer - TAMIYA Semi Flatbed Trailer - Bruder Lowbed
(05-11-2015, Saat: 01:22)FKAYA Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohoo, haci sen hele topla MAN'ı, daha dozer yapacam demiştin, pes etme öyle. Başlayınca çözersin, bence sıfırdan alman çok iyi olmuş, en azından daha karmaşık projelere (iş makinesi) geçerken bi tecrübe olur bunlar. Hadi Allah kolaylık versin Smile

çözdüm gibide arkadaşlardan allah razı olsun
işe gidiyom ögleden sonra foto atacam bi iki yerde yanlış yapdım gibi
MAN TGX 26.54o 6x4
Hiç mi hiç acele etme su akar yatağını bulur. yavaş yavaş parçaları vidaları kaybetmeden bir gün şase, bir gün, dingil, bir gün difransiyel, servolar, kupa, makaslar yan etekler, çeki demiri, stoplar sinyaller derken birde bakıvermişsin ki biti vermiş. Acele etme, ecele edersen hata yaparsın, sök tak yaparsın. zaten parçalar lego gibi bir biri ile bağlantılı korkacak bir şey yok. kolay gelsin . birde bölüm bölüm sorarsan şurayı toplayacağım yardımcı olurmusunuz dersen daha iyi olur. yani önüne bir hedef koya. bu gün difransiyel de difransiyelde yardımcı olalım. dingil de dingile yardımcı olalım. en zevkli yeri şanzuman dır haaaa unutma kolay gelsin. iyi seyirler.
Smile Mal da yalan mülkte yalan al biraz sende oyalan. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi