• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mobil Aydınlatma Jeneratörü
merhaba arkadaşlar gece görevlerinde kullanmak için mobil aydınlatma arcı yapmak istiyorum malzemeolarak evde arızalı ışıldak vardı onu ve tv antenini kullanacam birde mini akü veya pil
benzetmek istediğim araç için örnek
[Resim: mobil-isik-kulesi.gif]
[Resim: home-1.jpg]
[Resim: CIMG7606.jpg]
[Resim: CIMG7607.jpg]
[Resim: CIMG7608.jpg]
[Resim: CIMG7609.jpg]
[Resim: CIMG7610.jpg]
[Resim: CIMG7611.jpg]
[Resim: CIMG7613.jpg]
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Enterasan bi proje olacak Fatih umarım istediğini alırsın.

Mustafa KARACA

İzinli
gerçekten ilginç bir çalışma. fikir güzel kolay gelsin.
kanka bu ne yaf ilk görüyom inanki nerden buluyon böle ilginc makinaları
Bunlar gercekten cok ıyı aydınlatıyor gun gıbı yapıyor yol santıyelerınde ozellıkler ılgınc bır calısma bızı beklıyor devamını arayı acmadan beklıyoruz.
Merhaba Fatih;
cok güzel ve degisik bir proje. Fikir olarak kullanilan malzeme gercekten her modelcinin
bulabilecegi nitelikte. Gelismeleri sabirsizlikla bekliyorum.
Selamlar.
güzel bir proje olacağı kesin madem öyle modil olacak nitrolu ufak bir motor kayalım üzerine onu arkadasına da bir dinamo bağlıyalım hem gerçekten yakın enerjisinin elektirik enejrisine çevirelim daha iyi olmazmı . inan ki benim aklımda da böyle bir proje vardı askerliğimi yaptımğım yerde de aracımın arkasında bir jenaratör vardı buna spot lambaları bağlıyorduk. güzel olur yap kardeşim destekliyorum seni. İyi seyirler Allah yardımcın olsun iyi seyirler. Ha bu arada lastik ihtiyacın olur ise thk model ucaktan çok uygun lastikler var hemde şık.

http://www.youtube.com/watch?v=VOayHpHfqfI

buna kabin yaptığını düşün....
DodgyTIRLATTIMDodgy
yorumlarınız için teşekkür ederim model için fazla bir bütce ayırmak istemiyorum oyüzden yakıtlı motor filan düşünmüyorum enerji konsusunda büyük ihtimal batarya olacak ama bi fikir olarakta güneş paneliyle şarz olan pil koyabilirim ufak bahçelerde kullanılan panellerden
lastikse eskibir jip var onunlastiklerini kullanacam
KANKA JİPE YAZIK AMASad
oyuncak ya

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi