Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1/10 Rc Traktör Nitrolu El Yapımı
1/10 rc traktör

arakadaşlar kendi el yapımı traktörümü sergilemeye çalışacağım ama sitenin yabancısıyım olduğu fotoları photobuckete ekledim yini ekledim. kusurumuz şimdiden affola iyi seyirler.

http://s194.photobucket.com/albums/z308/aliakyol/

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

DodgyTIRLATTIMDodgy
kanka bunun elden gecmesı lazım
güzelmiş. yurtdışında bunların gerçeklerinde olduğu gibi yük çekme yarışları dahi yapılıyor. bir ara bende niyetlenmiştim ama gereksiz geldiydi Big Grin
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
selam
Güzelmis fakat eksoz fazla büyük olmusSmile
(12-10-2012, Saat: 21:30)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzelmiş. yurtdışında bunların gerçeklerinde olduğu gibi yük çekme yarışları dahi yapılıyor. bir ara bende niyetlenmiştim ama gereksiz geldiydi Big Grin

Kardeş gereksiz dersen kırılırım valla ona kaldı ise yaptığımız işlerin alayı gereksiz çünkü kimseye beş kuruşluk menfaati yok bi işin tam aksine keseye zarar veriyor ammma ilaki hobi el emeği göz nuğru hatta ve hatta
hanımların inci boncuk dantel işleri gibi diyibiliriz. İyi seyirler.

(13-10-2012, Saat: 01:33)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam

o eksozun başına gelen bizim başımıza gelse idi duman olurduk varya tam 4 kaynakçı el attı o eksozu yapmaya beceremedi kaynak teknigi uzmanına gönderdik o da ölçü olmadan anca bu şekilde kaynak yapınca böyle bir görüntü ortaya çıktı bende farkındayım büyük olduğunun ama kaynakçı yok malesef çok meşkaletli bir iş olduğu için uzunluğa el atamıyorum . birde Fiat Newhollant 70-56 traktör eksozuna benzetmeye çalıştım ne yapalım bu azimle anca bu kadar oluyor iyi seyirler.

(12-10-2012, Saat: 17:53)beyinci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka bunun elden gecmesı lazım

Kanka kamyona kasasına el at dedin attım kasayı parçaladım valla şimdi buna da el at dersen kırar atarım valla billa sen söyle bakalım 70-56 Fiat Traktöre Benzemiş mi bir parça. Bazıları major diyor emme sen bilin.
DodgyTIRLATTIMDodgy
(13-10-2012, Saat: 09:48)ali akyol Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-10-2012, Saat: 21:30)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: güzelmiş. yurtdışında bunların gerçeklerinde olduğu gibi yük çekme yarışları dahi yapılıyor. bir ara bende niyetlenmiştim ama gereksiz geldiydi Big Grin

Kardeş gereksiz dersen kırılırım valla ona kaldı ise yaptığımız işlerin alayı gereksiz çünkü kimseye beş kuruşluk menfaati yok bi işin tam aksine keseye zarar veriyor ammma ilaki hobi el emeği göz nuğru hatta ve hatta
hanımların inci boncuk dantel işleri gibi diyibiliriz. İyi seyirler.

(13-10-2012, Saat: 01:33)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: selam

o eksozun başına gelen bizim başımıza gelse idi duman olurduk varya tam 4 kaynakçı el attı o eksozu yapmaya beceremedi kaynak teknigi uzmanına gönderdik o da ölçü olmadan anca bu şekilde kaynak yapınca böyle bir görüntü ortaya çıktı bende farkındayım büyük olduğunun ama kaynakçı yok malesef çok meşkaletli bir iş olduğu için uzunluğa el atamıyorum . birde Fiat Newhollant 70-56 traktör eksozuna benzetmeye çalıştım ne yapalım bu azimle anca bu kadar oluyor iyi seyirler.

(12-10-2012, Saat: 17:53)beyinci Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kanka bunun elden gecmesı lazım

Kanka kamyona kasasına el at dedin attım kasayı parçaladım valla şimdi buna da el at dersen kırar atarım valla billa sen söyle bakalım 70-56 Fiat Traktöre Benzemiş mi bir parça. Bazıları major diyor emme sen bilin.

ben tirektörden anlamam ama ön tekerler egzoz bıde arka tekerleruymamış
güzel amabiraz üzerindeçalışılmalı birde fazla seri giderbu benceelektirirkliolsa daha iyiolurdu
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
gereksiz dediğim hani yapılmasın, uğraşılmasın diye değil, aman yanlış anlaşılma olmasın. yukarıda da dediğim gibi, yurtdışında gerçeklerindeki gibi yük çekme yarışları yapılıyor, bizde o tarz yarışlar yok o bakımdan gereksiz dedim. yoksa dediğin gibi bir vidaya bile yeri geliyor 2 3 lira verdiğimiz oluyor, o gözle bakarsak hepsi gereksiz olur Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama
yaf bunun motoru elektrüklü delmi
korkam menzınlı motor var uzerınde
Gökhan,
kankam üzerinde nitro ile çalışan motor var, benzinli değil Smile
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Ama

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bruder Fendt 936 Vario traktör uygulaması. volkan 346 350,672 15-09-2019, Saat: 10:30
Son Yorum: serkan001
  Massey Ferguson 240S yapımı Yardıma İhtiyacım var Mrtakp1997 1 372 06-09-2019, Saat: 18:42
Son Yorum: by_tegmen
  Fendt 103 serisi ahşap el yapımı bekiryuksel 1 988 25-04-2019, Saat: 17:22
Son Yorum: fatih-i
  4×4 Bruder traktor yapmayı düsünuyorum aks mi reduktor motor sistemmi olmali Turkrc 4 1,972 16-04-2019, Saat: 13:16
Son Yorum: fatih-i
  Rc+Manuel Ford Traktör sancak57 39 32,207 15-12-2016, Saat: 22:50
Son Yorum: sancak57

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi