• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 MAYIS PAZAR İSTANBUL Buluşma Tarihleri RC TIR Kamyon İşmakinesi ve Traktör
Umarım o zamana bizim modeller bitmiş olurda buluşmaya katılabiliriz. Bir ricam olsa, buluşma yeri hava alanlarından birine yakın olsa? Biz geldiğimizde kolayca ulaşabileceğimiz bir yer olursa daha iyi olur. Sonuçta modeller büyük olacak, nakliyesi sıkıntı olmasın.
Selam
ben de gelmeyi cok istiyorum.Ama öncelikle izin ayarlamam lazim eger izin ayarlaya bilirsem orada olmaya calisirim. Tarih benim icin önemli degil.
selamlar.
Okancım benim benzinli onroad değil offroad Big Grin
birde 15 ekim ptesi, nasıl olacak???
ikincisi kurban tatili ne zaman, denk gelirse ben gelemem çünkü Sad
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
Mustafa ekım 15 den once dedı dıye bende 15 ekımı sordum, ortada daha kesın bır tarıh yok kurbanda Ahmet'te gelemem dedı ıste boyle boyle netlesıyor tarih. Artı murat abıde havalar sogumadan yapalım dedı ozaman benim önerim eylülün son haftası ctesi yani 29 Eylül Cumartesi toplanalım uyarmı herkese ??? Eger uymazsa yeni bir tarih bulalaım. amac hemen herkese uyan bir tarih bulmak. Tarih işini hallettikten sonra mekan secimine geceriz
15 ekimden kastım aracımın o tarihe kadar sözleşmesi olması. Smile marmaristen istanbula yol üstündekileri toplarım 16 kişilik yer var. Şaka bi yana benden dolayı geri kalmayın bir sonrakine araçlarımla gelirim

Mustafa KARACA

İzinli
mrb okanım 29 eylül çalışıyorum 30 eylül pazar benim için uygun tarih olur geceden çıkacam ama o kadarda olsun artık
herkese merhaba. eylül sonu veya ekimin ilk haftası olursa iyi olur. daha geç olursa hava muhalefetinden buluşmada sıkıntı yaşanabilir diye düşünüyorum.
Eylül ayında olması benim açımdan sıkıntılı, şöyle ki yeni evli olduğum için hayırlı olsuna gelen çok oluyor haftasonları, daha şimdiden tüm haftasonlarım dolu. Bu sebeple ekim ayında olması hatta ekim ortası olması daha iyi olur diye düşünüyorum. Havaların da o tarihlerde çok soğuk olacağını sanmıyorum, inşallah olmaz yani Smile Birde kimlerin geleceği ve gelebileceği tarihi de söyledikten sonra tarihin belirlenmesi daha doğru, iyi olmaz mı? Yani belli bir tarihte yığılma olursa buluşma o tarihte veya o tarihe yakın tarihlerde yapılabilir diye düşünüyorum.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
kurban bayramına 1 hafta kala arefede dahil bir gun ayarlayın
Kurban bayramından sonra olsa çok mu geç olur?

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  17.03.2013 istanbul buluşması aksaraylı68 26 26,535 20-03-2013, Saat: 13:17
Son Yorum: aksaraylı68
  Ahmet & Onur Buluşma 10UR 7 9,173 31-12-2012, Saat: 19:05
  modelevi segisinde buluşma ahmet and kemal aksaraylı68 22 25,605 13-11-2012, Saat: 00:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi