Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 MAYIS PAZAR İSTANBUL Buluşma Tarihleri RC TIR Kamyon İşmakinesi ve Traktör
İstanbulda yaptıgımız (başka illerde de olabilir) Buluşma tarihlerini bu konudan takip edebilirsiniz

Yazın ve Ramazanın rehavetini attıktan sonra Eylül sonu Ekim başı gibi İstanbulda buluşalım derim. Kimler buluşmaya gelebilir ve gelirken yanında hangı modellerini getirebilir onuda ilave ederlerse sevinirim.

Tarih konusundada Ben herhangibir haftasonu yada Kurban bayramı olabilir derim sizlerde tarih konusundaki düşüncelerinizi yazarsanız hepimize uyan bir tarihte geniş kapsamlı bir buluşma yapalım.

1- Okan Bostancı, Wedico CAT exkavatör, Carson Liebherr Dozer, Osswald Mercedes Kamyon
2- ???
youtube facebook instagram paylaşımları:

BOSTANCI RC Truck Modellbau

youtube için tıkla BOSTANCI RC Truck Modellbau
Ben gele bilirim istanbul olursa tabi kadiköyde buluşuruz oraası rahat gelirken elim boş gelicem modelsiz ama olsun sizlerle buluşmak bi başka olur ben varım tarihi belirlerseniz gelirim
ben traktörümle tam takım olarak gelebilirim. Birde kyoshoturkey de bir ex gördüm, alabilirsem onu da renk olması için getirmek isterim. Ayrıca şenlik olsun diye 1/5 benzinli aracımı da getirebilirim Big Grin ancak küçük bir sorun var, ben istanbulu hiç bilmiyorum.
EGE ÖLÜCÜ TEAM

Tamiya Man 8x8 ARMAGEDDON

Topraktan geldik, toprağa döneceğiz;
Ama
Aradaki zamanı offroad ile geçireceğiz...
(27-08-2012, Saat: 21:11)volkan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben traktörümle tam takım olarak gelebilirim. Birde kyoshoturkey de bir ex gördüm, alabilirsem onu da renk olması için getirmek isterim. Ayrıca şenlik olsun diye 1/5 benzinli aracımı da getirebilirim Big Grin ancak küçük bir sorun var, ben istanbulu hiç bilmiyorum.

Aynen
İstanbula gelin de buluşma yerini tarif ederiz o kolay Smile

Bu arada istanbulda benim tercihim eyüp alibeyköy bölgesi. Berkan, Tabi genel egilim neresi olursa orda toplanırız.

1- Okan Bostancı, Wedico CAT exkavatör, Carson Liebherr Dozer, Osswald Mercedes Kamyon
2- Volkan Deniz , Elyapımı Bruder Traktör, 1:5 benzinli onroad
3- Berkan M
4- ???

mrb arkadaşlar ben scanıa termokin dorseli trım ile arnızda olmaya çalışacam.malumunuz ist polis memuruyum yapılacak organizasyon tarihi mesaide olduğum güne denk gelirse aranızda olamayabilirm ve yine malumunuz senede bir bayram memleketimde oluyorum kurban bayramında olmasıda benim için uygun olmuyor.yer konusunda avrupa yakası olursa çok güzel olur.yapılacak organizasyonda buluşmak ümidi ile saygılar selamlar Smile
valla ben ve mukremın sıze en uzak olanlar ben bakayım planımı yapayım sıze ona gore gelebılecegım vaktı soylerım e daha fordu getırırım yakından bı görürsünüz her ne kadar inşa aşamasında olsa ve tekerleri olmasadaSmile)
Evet ya biz çok uzağız Sad Gerçi bizim modellerde şu anda hazır değil ama, umarım katılabiliriz Gökhan abiyle beraber
2- Volkan Deniz , Elyapımı Bruder Traktör, 1:5 benzinli onroad
3- Berkan M
4- Hacı Ahmet Calışkan, Tamiya Scania ve Termoking dorsesiyle
5-???

Hacım ozaman haftasonu yaparız senın scania nın güzelliginden mahrum kalmayalım
Gökhanla mükremin artık şartlar dahilinde sizileride görmek isteriz bi denk getirip gelseniz cok guzel olur. Yada size uyabilecek zamanı soylersenız bızlerde uymaya calısırız

okan ekim 15 de olursa kütahyaya geçmeden direk oraya geleyim Smile

Mustafa KARACA

Bana uyar dıger gelmeye nıyetlı arkadaslara da uyarsa ekım 15 diyelim tarihe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  17.03.2013 istanbul buluşması aksaraylı68 26 22,604 20-03-2013, Saat: 13:17
Son Yorum: aksaraylı68
  Ahmet & Onur Buluşma 10UR 7 7,911 31-12-2012, Saat: 19:05
  modelevi segisinde buluşma ahmet and kemal aksaraylı68 22 21,853 13-11-2012, Saat: 00:10

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi