• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk Projem Man Tga
Makasları guzel kalınlastırmıssın bence ama tepkısı ne olur bılmıyorym. O yuzden o sekılde makasları takıp aracın ustune bırseylerde koyup deneyebılırsın hatta vıdeoda cekersın hep beraber tepkısını gorururuz kamyonun olmaz mı ??

Onun dısında cok güzel bir starter wedico'n olmus gule gule keyifle kullanırsın boyle güzel modifiyeler yaparsın inşallah
Dediğiniz gibi ben makasları takıp deneme yapayım o zaman. Tepkiyide ölçmüş oluruz. Hafta sonu şehir dışında olacağımdan biraz sekteye uğrayacak proje ama pazartesi kaldığımız yerden devam
Selam
Öncelikle hayirli olsun diyorum tekrardan.
Makslar hakkinda benim fikrimi soracak olursan makaslar cok güzel olmus arasina koydugun plastik ne kadar kalinlikta?Esneme konusun da benim hicbir süphem yok olmasi gerektigi gibi esneme yapacaktir.(üzerine 30kg sarmadigin süreceBig Grin)
Selamlar
(03-08-2012, Saat: 18:11)mgm Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selam
Öncelikle hayirli olsun diyorum tekrardan.
Makslar hakkinda benim fikrimi soracak olursan makaslar cok güzel olmus arasina koydugun plastik ne kadar kalinlikta?Esneme konusun da benim hicbir süphem yok olmasi gerektigi gibi esneme yapacaktir.(üzerine 30kg sarmadigin süreceBig Grin)
Selamlar

he memet abi heleki 30 kg denemesı yaptım daha boyna sölersinBig Grin makasa gelince kullandıgı plastık yumuşak plasyıge benzıyo esneme yapacaktır oda makasların ust uste dızılmesının amacı eyılmeyı onlemektır ama sen su an yaptıgın işlem aradakı malzeme zayıf oldugundan dolayı makası zayıflatmışsın bunu yüke bindirdiginde göreceksın şu durumda makasın gücü yüzd 30 civarında düşmüş bulunmakta
Merhabalar uzun kısa bir aradan sonra tekrardan buradayım, maksaları kalınlaştırmak için kullandığım malzeme 50'lik cd kabının üst kısmıdır. her bir makas arasında 2 adet var ve uzunlukları bır alttaki makasa göre ayarladım. Her birinin kalınlığı yaklaşık 1 mm dir.

[Resim: th_CIMG9862.jpg]
[Resim: th_CIMG9863.jpg]
[Resim: th_CIMG9864.jpg]
[Resim: th_CIMG9865.jpg]

Cd kabı seçmemin nedeni ise gerçek makas gibi kavisli olması ve elimdeki alü makasların kavisi ile birebir uyması
Selam
cd kabi harika fikir neden benimaklima gelmediki bu zamana kadar.Hemen bende bir iki cd kabini katletmem lazimBig Grin
Selamlar
Beğenmene sevindim abi, eee kimin öğrencisiyiz Smile
proje de araç ta hayırlı olsun sormak istediğim iki şey var öncelikle kumanda konusunu ne yaptın aynısı bende de var ama çalıştıramadım ikincisi de kabinler neyin wedico mu ?
Çok teşekkür ederim @osso06. Kumandayı deneme şansım olmadı daha, kabinler ise bruder.
Cd kabı cok iyi fikir tebrikler mukavemetini görmek için video bekliyoruz Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi