• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rc kamyon için parkur çalışması
Kanka iyde orasi bir dönüm 3 parçayla dolmaz önce konteynr ve çiti hallaetmemiz lazm parkur zamanla olur sen listeyi çıkart gönüllüleri görmüş oluruz
1/14 kıng hauler damperli
1/14 bomag silindir
1/14 man TGX 26.540 6x6 damperli
1/14 mercedes 1851
1/ 16 carson liebherr 634
1/ 14 Bmc tm 140 4x2
Merhabalar,
Fatih abi böyle bir projeye ön ayak olduğun için teşekkür ederim. gerçekten güzel bir haber. İnşallah çok güzel bir yer olacak.

Savaş abininde dediği gibi ihtiyaçlar listesi çıkartırsan elimizden geldiğince yardımcı olacağımıza şüphen olmasın.

Serkan abi reklam konusuna değinmiş, ilk başlarda olması çok zor ancak ilerleyen zamanlarda sosyal medyada, yerel ve ulusal medyada yer bulabilirsek reklam geliri elde etmek mümkün olur. Hani inşaat firmaları, çimento firmaları gibi firmalar bize destek olabilir. Kısa vadede zor ama uzun vadede olası bir durum.

Finale kavuşması dileği ile kolay gelsin.
Fatih merhaba bu konu ne oldu katılım saglayamiyormuyuz
Tamiya CC-01 Unimog
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya Hilux high-lift
Amax 1/16 Tank
Axial Scx 10 trail honcho
Tamiya Mercedes 1850L
Wedico Man

Hobi İnsanın Doğasında Vardır Yaşı Kaç Olursa Olsun Vazgeçemez
Fatih kardeşim sevgiler saygılar nezaman ne yardım gerekiyorsa elimden geleni yapmaya hazırım gerekirse senelik iznimi alır gelir inşaatındada birebir çalışırım ama arkadaşlarada katılıyorum mutlaka üyelik sistemi yap hem senin yükün hafifler hemde biz vicdanen rahatlamış oluruz dediğim gibi elimden ne geliyosa gerekirsede iş gücüylede yanındayım saygılar
merhaba arkadaşlar ilginiz için teşekkürler 2binlira tel örgüsü tutuyor bir arac topluyorumsatışa koyacam o satıldıgında onun parasını direk tel örgüye ayıracam ve sonrası konteyner ve oturma ve mangal alanı parkur işin en kolay yeri en önemli çevresini kapamak olcak
ilk aşama olarak bu kısımda yanlış anlamalara sebep olmamak için kimseden yardım almak istemiyorum tel örgü çevirdikten sonra inşallah desteklerinizi bekliyorum bir ağaç bir oturma yeri gibi
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
fatih abi bu parkur bence almanların yaptığı gibi halkın kullanıomına açılmalı ex kamyon kapan gelsin Smile ama ülkemizde kaç kişi var ex veya kamyonu olan Sad
bir öneride bulunsam yapacağın kamyonu formdaşlar olarak ortak alsak ve kamyon sürekli parkurda bulunsa il dışından araçsız gelenler imkan dahilinde o kamyonla çalışsa nasıl olur hem paylaşım olmuş olur hem dostlar ortak bir işe imza atmış oluruz
Fatih nacizane fikrim boyle bir parkur cevre duzenlemesi toprakti yoldu oydu buydu bu tek kişinin girebilecegi bir organizasyon degil bu iş seni hem maddi hem manevi çok yorar, ben herkesin elini taşın altına sokmasindan yanayım belkide forum boylelikle bir noktaya gidecek
Tamiya CC-01 Unimog
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya Hilux high-lift
Amax 1/16 Tank
Tamiya Mercedes 1850L
Wedico Man

üyelik sistemi düşünmüyorum arkadaşlar bu hobinin okadar taraftarı yok biz bizeyiz yani dileyen istediği zamn gelip kullana bilecek forum üyelerine ve meraklılarına daima açık olacak,
almanya diyip duruyorsunuz almanyadan iyi olucakya sıkıntı yok :=) ve inşallah dahada çoğalacağız sitemizi ilk kurduğumuz günlerde kaç kişiydik iyi hatırlayın ve sahibindene baktığınızda bir tane bile satılık tır ve aksesuar yoktu ama şimdi bakın ilanlar bolca var bu hobi gelişiyor arkadaşlar

ortak kamyon olayı olabilir herkes bi parça bişey verse toplanır olmucak iş değil

baha bey evet zor ama ben ilk bahçenin tellerini çekeyim ondan sonra üyelerden yardım beklicem farklı art niyetli düşünceler oluşmasın diye böle bişey diyorum ve tekrar diyorum herkesin yardımını bekliyorum zaten :=)
[Resim: 520829_13521896756L99_zps28af5d00.gif]
Peki startı ne zaman vermeyi dusunuyorsunuz
Tamiya CC-01 Unimog
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya 1/12 Hummer
Tamiya Hilux high-lift
Amax 1/16 Tank
Tamiya Mercedes 1850L
Wedico Man

Hızlı Menü: