Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri

Tam Versiyon: 06.04.2013 Atölye Buluşması.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar selamlar.
6 nisan cumartesi sabah 09,30-12 saatleri arasında ufak bir buluşma yapacağız. Bu saatleri seçmemizin sebebi, Alp'in öğleden sonra şahsi işleri olacağı için erkene aldık. İleriki tarihlerde tüm günü kapsayan, kapsamlı bir buluşma yaparız Big Grin
Bu buluşma, yapmayı düşündüğümüz damper vb. ekipmanın planlaması, projelendirmesi şeklinde olacağı için ben araç getirmeyeceğim(belki traktörü getirebilirim Big Grin ) Aracını getirecek olan olursa ve belirtilen saatler arasında hem var olan sorunlarını da çözmeye çalışırız, hem de tanışmamış olanlarımız için bir tanışma, tanışanlar için de kaynaşma toplantısı olur.
Görüşmek üzere Smile
sen arac götürmesen bende daha bişi yazmam
slmlar benim cmt yarım gün iş var malesef katılamıcam bu toplantıya ama bir sonraki akşama kadar olucak olan toplantılara seve seve gelirim Smile
Bu seferki buluşmada Hep birlikte foto çekinirseniz sizleride tanıma açısından iyi olur.
Bu seferki daha çok çalışma olucak yani projelendirme gibi ama katılım olursa fotolarım herkesiSmile
selam arkadaşlar ege grubu nun projelendirme atölyesi hayırlı uğurlu olsunBig Grin
c.tesi çalışıyorum maalasef gelemeyeceğim Sad
Arkadaşlar bu hafta buluşma yapamıcaz ne yazıkki onun yerine haftaya hep beraber bir buluşma düzenliyelim dedik herkes uygun olduğu günü yazarsa c.tesi yada pazar günü organize olalım bu sefer Ahmet abinin dediği yere gideriz yada benim atölyede buluşabiliriz yapılacak tamir işleri olan varsa fikirlerinizi bekliyorumSmile
bnm perşembe belli olur.
(05-04-2013, Saat: 12:40)enskyc Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]bnm perşembe belli olur.

cumaya kadar herkes yazarsa fikrini tarihi belirleriz zaten EnisSmile
Sayfalar: 1 2