Rc Kamyon TIR ve İş Makineleri

Tam Versiyon: volvo fh 12
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
aracımın şimdiki halli nasip ise 10 güne kadar yeni halinin resimleri siz forumdaşlarım ile paylaşıcam
Merhaba Cemal Bey
gayet güzel görünüyor.Gelismeler oldukca bizimle paylasirsaniz sevinirim.Gereken yerlerde yardimci olmaya calisiriz.
Selamlar.
arcımı dün gece kebini tamamen söktüm siyah boyalı kısımları aseton ile temizledim nasıp ise salı günü boyucam bakalım sonuç insallah güzel olucak Smile
Aracınız Çok Güzel Güle Güle Kullanın Sorunsuz Sürüşler
teşekür ederim Smile
çekici olarak kalıcakmı yoksa kamyonmu olucak bir projeniz varmı ?
bu arada bişey sorucam eski boyayı cıkarmak için aseton kulandım insallah yanlış bişey yapmamışımdır

(05-01-2013, Saat: 18:00)fatih-i Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]çekici olarak kalıcakmı yoksa kamyonmu olucak bir projeniz varmı ?

şuan tek düşüncem kebi boyayıp bi giydirmeyi düşünüyorum onu hallettikten sonra insallah acemiligimi atar kamyon yapmayı düşünüyorum
hadi hayırlısı bız her turlu sana yardımcı olmaya hazırız
merhaba abi hayırlı olsun tekrar.yapmayı düşündüğün renk konusundada biraz bilgi verirmisin.bu arada kabin içi detayı düşünüyormusun.en son yorumlarda gördüğüm kadarı ile cam takımı ve koltuk arıyordun.
Hepinize tek tek tesekür ediyorum bu güzel mesajlarıniz icin kabinin rengini tamiya marka metalik koyu mavi yapıcam boyadan sonra kabini bazı bolumlerini giydirme yapıcam icinede sagolsun fatih kardesim konsol setini temin etti fakat camlarimi ilk sahibi boyamis onlarida aseton ike cikardim ama pek hosuma gitmedi daha acik tonda yani seffaf cam takimi bulabilirmiyim bilmiyorum eger bulamazsam bunlari kullanicaminsallah bittikten sonra guzel bi kabin olucagini tahmin ediyor notConfusedimdilik cam seti ve volvonun stikır seti lazim elinizde fazlasi var ise öm guruselim
Sayfalar: 1 2 3 4 5